Wpis z mikrobloga

24 miesiące GPU za 257 złotych. (ʘʘ) Pewnie są spece, którzy osiągają jeszcze lepsze wyniki, ale i tak jestem zadowolony, bo #!$%@?łem system na ponad 1k złotych. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Teraz usługa game pass kosztuje mnie tylko 10,70 PLN miesięcznie! Zero stresu, zero potrzeb, pełen chill i utopia. Za czteropak harnasia nam dostęp do stałe rozwijającej się bazy gier. Hades, ascent, MFS, psychonauts – o tych grach się mówi. Niebawem dołączą także forza, stalker i dziesiątki innych gier AAA.
A co tam u was niebiescy? Ratchet i returnal w zestawie z konsolą za 4k złotych od reselera z allegro w porozrywanych kartonach ze zwrotu? XD nawet mi was nie żal. Moja series S kosztowała 1/4 tej ceny i wyciąga stałe 60 FPS w 99, 9% gier dzięki usłudze FPS boost xD nadal czekacie na next genowego patcha do Uncharted 4 i Death stranding? Ojej, jak mi przykro, może gdybyście płacili więcej za gry, to studia miałyby pieniążki i zdążyłyby na czas, nie pomyśleliście o tym? ¯_(ツ)_/¯

#cebuladeals #xbox #konsole #xboxseries #xboxseriess #gry #ps5 #ps4 #bekazpodludzi #januszebiznesu
daeun - 24 miesiące GPU za 257 złotych. (ʘ‿ʘ) Pewnie są spece, którzy osiągają jeszcz...

źródło: comment_1631082574rcadKNPwafntCB0E3wvQ87.jpg

Pobierz
  • 41
@daeun:
Wiem, że ten post to tylko durny wysryw i bait, ale odpiszę na niego, bo jestem ciekaw jakie głupoty wypiszesz w następnej kolejności. :)

A co tam u was niebiescy? Ratchet i returnal w zestawie z konsolą za 4k złotych od reselera z allegro w porozrywanych kartonach ze zwrotu? XD


Wszystko git. W ciagu ostatnich 3mcy ogralem sobie Demon's Souls: Remake, nowego Ratcheta, Remaster Spidermana z 2018 wraz z Milesem
@daeun: Akurat ten GamePass to jest padaka totalnie. Na początku sie cieszysz z biblioteki, potem zaczynasz ją przeglądać i stwierdzasz że nie ma tam #!$%@? w co grac ;)

Chyba że ktoś jest na prawde maniakiem wyścigówek i sportówek i jakichś smiesznych niszowych gierek plafromówek.

I mówi to posiadacz PS4 i Xbox S.
@Ryszardzislaw: Ja uważam, że od kilku lat gry AAA to gówno. Ostatnie duże produkcje jakie kupiłem to RDR2, Sekiro i Monster Hunter (co ciekawe wszystkie te tytuły mam na ps4). Ale to co pokazało Sony to sorry ale rozczarowanko 100%: paskudna wizualnie konsola, słabsza od xsx (człowiek specjalnie sobie kupił wcześniej OLED 4k 120hz a nowe konsole to ogólnie o prawdziwym 4k sobie mogą pomarzyć), jakieś #!$%@? gry, wsteczna kompatybilność to
@daeun: z tymi grami to tak sobie bym powiedział, mam XSS od jakichś dwóch miesięcy kupiłem game passa za 4zl na miesiąc i jedyne co mnie zatrzymało na dłużej to gra v (które zaraz usunęli xD) i forza 4, po wygaśnięciu kupiłem rdr2 i far cry 5 i je przechodzę a do game passa nie wrócę dopóki nie pojawi się jakaś prawdziwa gra AAA, bo to co wymieniłeś to jakieś gry