Wpis z mikrobloga

@Gamling no, ale #!$%@?, ile ludzi chodzących to siłownie to kulturyści, którzy faktycznie osiągają szczyty i przełamują bariery?
Większość ludzi to tacy co trenują, żeby nie wyglądać jak słoń/szkielet. Takie efekty można osiągnąć bez żadnych maszyn w takim samym czasie. Nawet jak ktoś planuje już wyglądać trochę lepiej, w stylu tego mitycznego "zarysu mięśni"(ale takiego na serio, nie definicji p0lek) to też da radę to zrobić nie używając jakiś specjalistycznych maszyn
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smierdakow:

nie da się równomiernie budować sylwetki i z tak szybkimi efektami bez sprzętu, można ewentualnie na drabinkach, ale to nie każdemu podejdzie, mówisz jak Janusz, który się nie zna, ale się wypowie


ale mem jest o bieżni i wtedy to faktycznie jest absurd, często widywałem osoby które faktycznie korzystały na siłowni wyłącznie z bieżni i rowerka, w sumie niech każdy robi co chce ale to jednak wciąż dosyć zabawne
Takie wiejskie mądrości, jak chciałem schudnąć i chodziłem na siłkę głównie na cardio: rowerek, bieżnia, wioślarz. Nie ważne jaka pogoda I pora dnia. Nie wieje, nie pada deszcz, potem prysznic i elegancko do domu. Jak poza siłownią zrobić to w takim samym komforcie? Biegać po deszczu, niby da się ale po co? @tomsiup: @XSpeedyX:
@to_jest_chyba_kurcze_zart czy ja wiem, z rowerka jak najbardziej jest dla mnie zrozumiałe, a jakbym ja miał biegać, to też bym wolał ma bieżni, gdzie mam całkowity spokój, a tak to trzeba ludzi wymijać, uważać na samochody, rowery, na powietrzu jest niebezpieczniej i nie zawsze też jest gdzie biegać, bo po mieście to co to za bieganie, a w jakimś lesie wielu może się po prostu bać
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smierdakow

czy ja wiem, z rowerka jak najbardziej jest dla mnie zrozumiałe, a jakbym ja miał biegać, to też bym wolał ma bieżni, gdzie mam całkowity spokój, a tak to trzeba ludzi wymijać, uważać na samochody, rowery, na powietrzu jest niebezpieczniej i nie zawsze też jest gdzie biegać, bo po mieście to co to za bieganie, a w jakimś lesie wielu może się po prostu bać


paaaaanie a biegać na siłowni? Przecież
@smierdakow: to co powiesz o tym: siłownia obok lasu, w lesie zrobione ścieżki, ładna pogoda, a ludzie (totalne dzbany) chodzą na bieżni przez godzinę, to nawet nie jest śmieszne, ci ludzi to jakieś kaleki umysłowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@XSpeedyX: jezus takich głupot dawno nie czytałem. ludzie trenują na siłowni, żeby osiągnać wymarzoną sylwetkę, czuć się dobrze, cieszyć się zdrowiem. nie osięgniesz wymarzonej sylwetki w takim samym czasie bez sprzętu. sama kalistenika nawet po pewnym czasie przestaje być wystarczajacym impulsem dla mięśni i do podciągnięć, pompek, dipów, czy przysiadów potrzebujesz dodatkowego obciążenia, żeby zobaczyć efekty i zapewnić ciału rozwój. dodatkowo dzięki specjalistycznemu sprzętowi mocniej angażujesz wybrane partie mięśni i umożliwiasz
Aż by się chciało rzec, że "w dupach nam się poprzewracało od dobrobytu"


@XSpeedyX: Podnoszenie ciężarów i inne ćwiczenia mające na celu poprawienie sylwetki lub budowanie mięśni jest znane ludzkości od bardzo dawna. Myślisz, że olimpijczycy w starożytnej Grecji jak przygotowywali się na Igrzyska to przekopywali ogródek? Albo gladiatorzy zatrudniani byli na budowie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XSpeedyX: mi głównie jest potrzebna sztanga, stojaki, ławka i oczywiście ciężar. Koszt tego to ok 7k. Przy aktualnej cenie karnetu taki koszt poniosę po ponad 10 latach chodzenia na siłkę. A na siłce jest jeszcze masa innego sprzętu. Gdybym miał kupić wszystko co czasami używam to taniej by mi wyszło kupić nową dacie. A teraz weź znajdź miejsce by to wszystko pomieścić.