Wpis z mikrobloga

serio ludzie taką wagę przywiązują do pochodzenia z Warszawy xD?


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: tylko Ci którzy tu przyjechali albo z niej nie są. Ludzie którzy się urodzili w Warszawie i w niej całe życie mieszkali mają kompletnie #!$%@? na swoje pochodzenie. Jak się otaczasz od urodzenia ludźmi którzy są tak samo z Warszawy jak ty, to jak masz jakkolwiek dostrzec jakąkolwiek "elitarność"? XD

O jakiejkolwiek kwestii "warszawskości" dowiedziałem się dopiero w wieku ok
Z resztą wystarczy wejść na wykop i sobie poczytać różne opinie w wątkach taki jak ten. Zawsze wtedy czytam o Warszawie takie bzdury że to głowa mała, na czele z tym że się chwalimy ze stąd jesteśmy albo doszukiwania się jakichś wzorców zachowań.

Jedyną prawdziwą rzeczą którą przeczytałem o nas w internecie jest to że rzeczywiście często traktujemy Warszawę jako Default City xD i w różnych ogłoszeniach zapominamy dodać o jakie miasto
się ubierają w koszule do spozywczaka


@bizonsky: ja też słoik warszawski - do sklepu w koszuli, dresowych spodenkach i podróbach crocsów - stylówa taka, że warszawiaki wymiękają.
Dlatego połowa cierpów ma naklejkę JA SIĘ TU URODZIŁEM A NIE PRZYJECHAŁEM.


@szwedes: taka połowa że w zyciu takiej naklejki nie widziałem XDD

Jakoś nie widziałem u słoików naklejek czy napisów na t-shirtach „Jo żech z Gliwic” albo „Życzę dla ciebie miłego dnia prosto z Białegostoku” XD


@szwedes: widziałem kiedyś dumnego z siebie kuca który miał tshirt z napisem NIE JESTEM Z WARSZAWY ( )