Wpis z mikrobloga

@Cierniostwor: a mnie na ten przykład ciekawi, co on ma w głowie. Co myśli, pisząc takie tweeta i co myśli oraz co robi po wysłaniu. Nie wiem, wysyła tweeta o poważnej (w jego mniemaniu treści) i później idzie w kapciach robić sobie kanapkę z masłem orzechowym, po czym włączył śmieszne kotki na yt? Czy może pisał tego maila na stojąco w garniturze, a później stał godzinę w oknie patrząc ponad horyzont
@j557: Moja teoria jest taka, siedzi w USA, ludzie z PL wpłacają mu hajs, zobaczył, że na byciu szurem można zarobić, jak dla mnie to wszystko jedna wielka kalkulacja i gość po prostu gra. Ile lat można robić materiały, dobrze gadać, być dobrym dziennikarzem jak i tak każdy ma to w dupie bo jesteś niszowy, nie było z tego hajsu więc teraz wie jak zrobić z tego hajs. On może mieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@j557: Myślę, że to połączenie kilku czynników.

- Utrata popularności w Polsce, gdzie przestał pracować jako korespondent w dużych mediach, zaczął robić krótkie komentarze dla małych stacji, przestał być zapraszany.
- Z gwiazdy TV z wieloma kontraktami reklamowymi stał się jednym z dziesiątek znanych polskich korespondentów zagranicznych.
- W krótkim czasie zdobył znacząca popularność w internecie, co dało mu nadzieję na nowe otwarcie.
- Stopniowo z przedstawiania newsów zaczął dryfować w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@VeryApe: Nie wiem, nie jestem psychiatrą, ale cokolwiek ma to jest to związane z jego działalnością w internecie - zbieżność czasowa jest idealna wręcz. Możliwe, że po prostu rozwinęło mu się zaburzenie na wskutek tych porażek.
@Cierniostwor: a mnie na ten przykład ciekawi, co on ma w głowie. Co myśli, pisząc takie tweeta i co myśli oraz co robi po wysłaniu. Nie wiem, wysyła tweeta o poważnej (w jego mniemaniu treści) i później idzie w kapciach robić sobie kanapkę z masłem orzechowym, po czym włączył śmieszne kotki na yt? Czy może pisał tego maila na stojąco w garniturze, a później stał godzinę w oknie patrząc ponad horyzont