Wpis z mikrobloga

Az trudno uwierzyć ze jeszcze tylko 5kg i nawet nie będę miał nadwagi xD Ja w szoku, ale ludzie których dawno nie widziałem to dopiero są w szoku. Największa beka z takich którzy mi mówią że gorzej wyglądam że teraz jak "chucherko" xDDD Nie ma nic gorszego niż wyglądać jak ulana kur.., więc co oni mi gadają, ja odpieram to jako zawiść po prostu.

Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Aktualizacja: 14.08.2021
Waga: 85,17kg (-0,5kg)

Start: 22.05.2020
Waga: ~136kg/180cm
Minus: -50,83 kg
Średnia tygodniowa: 50.33/57 = 0,87kg

Ogólnie podsumowanie tygodnia:
Naprawdę trudno jest nie grzeszyć w lato i ogólnie jak się chcę spotykać z ludźmi, grzeszę ale tak sobie dzień wtedy ustawiam żeby mimo wszystko kalorie się zgadzały xD Treningi i kroki utrzymane.

Co robię?


#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
Hejtel - Az trudno uwierzyć ze jeszcze tylko 5kg i nawet nie będę miał nadwagi xD Ja ...

źródło: comment_1628923082Tm43yEXp0Y90BY005qimd9.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hejtel: Jak ktoś gwałtownie schudnie to faktycznie źle wygląda, bo mu tak skóra wisi. Ale z tego, co piszesz to chudniesz normalnie, więc pewnie jest ok i gratulacje :)
  • Odpowiedz
@Hejtel: Gratulację Mireczku super przemiana. Czy miałeś/masz problem z nadmiarem skóry po schudnięciu? Czy stosowałeś jakieś zabiegi, masaże czy inne voodoo? Jeśli o tym wspominałeś w swoich wpisach to podlinkuj bo najwyraźniej mi to umknęło.
  • Odpowiedz
@be_a_st: @defektpl: @not_me: idealnie nie jest, jedynie brzuch mi trochę przeszkadza ale tam też jest jeszcze sadło, generalnie daje temu jeszcze rok, jak za rok się nie poprawi tak że będę zadowolony to idę pod skalpel, choć wcale mi sie to nie widzi bo to jest drogie. Zobaczę jeszcze.
  • Odpowiedz
@Hejtel Ważyłem jakieś 98 kilo przy takim wzroście jak twój. Już mi było ciężko z butami :p Nie wiem w sumie nawet jak, ale udało mi się schudnąć do ok. 80 kilo i teraz czuję się super. Nie trzeba wciągać brzucha żeby jakoś wyglądać i nie zwraca się na niego uwagi. A tak szczerze to stres itp spowodowały u mnie spadek wagi. Bez tego pewnie bym ważył więcej bo na siłownię
  • Odpowiedz