Wpis z mikrobloga

Az trudno uwierzyć ze jeszcze tylko 5kg i nawet nie będę miał nadwagi xD Ja w szoku, ale ludzie których dawno nie widziałem to dopiero są w szoku. Największa beka z takich którzy mi mówią że gorzej wyglądam że teraz jak "chucherko" xDDD Nie ma nic gorszego niż wyglądać jak ulana kur.., więc co oni mi gadają, ja odpieram to jako zawiść po prostu.

Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Aktualizacja: 14.08.2021
Waga: 85,17kg (-0,5kg)

Start: 22.05.2020
Waga: ~136kg/180cm
Minus: -50,83 kg
Średnia tygodniowa: 50.33/57 = 0,87kg

Ogólnie podsumowanie tygodnia:
Naprawdę trudno jest nie grzeszyć w lato i ogólnie jak się chcę spotykać z ludźmi, grzeszę ale tak sobie dzień wtedy ustawiam żeby mimo wszystko kalorie się zgadzały xD Treningi i kroki utrzymane.

Co robię?


#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
Hejtel - Az trudno uwierzyć ze jeszcze tylko 5kg i nawet nie będę miał nadwagi xD Ja ...

źródło: comment_1628923082Tm43yEXp0Y90BY005qimd9.jpg

Pobierz
  • 80
@Hejtel zazdroszczę samozaparcia, ja nie mogę schudnąć 10kg.. ważę 83 kg przy 175cm, odstawiłem cukier i fastfoody i alkohol. I przytyłem 2kg w dwa tygodnie :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hejtel: ale szacunek dla Ciebie. Ja od roku nie moge sie zmobilizowac aby zrzucic ostatnie brakujace 8kg do idealnej wagi... Na poczatku zeszlo 15 i teraz jakoś brak motywacji, a nawet czuje że jojo zaczyna mnie dopadać :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hejtel: miałem to samo. Rzuciłem fajki, przybiłem jakieś 20kg i ludzie zaczęli mówić, że w końcu dobrze wyglądam. Teraz chudnę, aktualnie 10kg w dół i czekam aż zlecić następne. Ha tfu na ulańców, bo nawet czuję różnice w nogach, że mniej ważę. Nie mówię już, że lepiej się oddycha.
Największa beka z takich którzy mi mówią że gorzej wyglądam że teraz jak "chucherko" xDDD Nie ma nic gorszego niż wyglądać jak ulana kur.., więc co oni mi gadają, ja odpieram to jako zawiść po prostu.


@Hejtel: Nie sądzę, żeby to była zawiść. Cześć osób z definicji negatywnie reagują na zmiany, szczególnie nagłe i objawiające się z zaskoczenia. To z reguły ludzie o ograniczonych horyzontach po prostu. Nie zauwazyłeś, że większość
@Hejtel: gratki stary! świetne zdrowe podejście na dietce. Ja zrzuciłem już ze 2 lata temu czy lepiej łącznie 30kg jakoś i wszyscy byli wtedy zdziwieni tak samo co mnie nie widzieli ale tak na prawdę to są zdziwieni dopiero teraz jak mi się udaje trzymać wagę cały czas. Sam się bałem pierwszej zimy i gnicia w domu ale dało radę.

Super, że nie odmawiasz sobie przyjemności, to chyba zabija wszystkie diety
Największa beka z takich którzy mi mówią że gorzej wyglądam że teraz jak "chucherko" xDDD


@Hejtel: No właśnie -.- rok temu przymusiłam ojca do odchudzania, schudł 15kg i 90% jego znajomych mówiło mu, że wygląda gorzej, że za chudo, że "staro". Dla jasność schudł do górnej granicy "normalnej wagi" wg BMI. Żadne wychudzenie. No #!$%@?, nie wiem czy bardziej mnie ta banda baranów #!$%@?ła czy to, że on się tym przejmował