Wpis z mikrobloga

Az trudno uwierzyć ze jeszcze tylko 5kg i nawet nie będę miał nadwagi xD Ja w szoku, ale ludzie których dawno nie widziałem to dopiero są w szoku. Największa beka z takich którzy mi mówią że gorzej wyglądam że teraz jak "chucherko" xDDD Nie ma nic gorszego niż wyglądać jak ulana kur.., więc co oni mi gadają, ja odpieram to jako zawiść po prostu.

Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Aktualizacja: 14.08.2021
Waga: 85,17kg (-0,5kg)

Start: 22.05.2020
Waga: ~136kg/180cm
Minus: -50,83 kg
Średnia tygodniowa: 50.33/57 = 0,87kg

Ogólnie podsumowanie tygodnia:
Naprawdę trudno jest nie grzeszyć w lato i ogólnie jak się chcę spotykać z ludźmi, grzeszę ale tak sobie dzień wtedy ustawiam żeby mimo wszystko kalorie się zgadzały xD Treningi i kroki utrzymane.

Co robię?


#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
Hejtel - Az trudno uwierzyć ze jeszcze tylko 5kg i nawet nie będę miał nadwagi xD Ja ...

źródło: comment_1628923082Tm43yEXp0Y90BY005qimd9.jpg

Pobierz
  • 80
Największa beka z takich którzy mi mówią że gorzej wyglądam że teraz jak "chucherko" xDDD Nie ma nic gorszego niż wyglądać jak ulana kur.., więc co oni mi gadają, ja odpieram to jako zawiść po prostu.


@Hejtel: Mnie też to spotyka( ͡° ͜ʖ ͡°) gratuluję mi brakuje by zejść 2kg poniżej nadwagi z BMI ale waga się zatrzymała i za nic nie chce się ruszyć. Cel chyba
Nie ma nic gorszego niż wyglądać jak ulana kur.., więc co oni mi gadają, ja odpieram to jako zawiść po prostu.


@Hejtel: Raczej nie tyle zawiść tylko takie zaskoczenie bardziej i kwestia przyzwyczajenia. Skoro zrzuciłeś 50 kilo to w zasadzie innym człowiekiem jesteś z wyglądu, trudno przywyknąć niektórym pewnie :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hejtel: z tym gadaniem to sam nie wiem - mi też tak kiedyś mówili i faktycznie jak patrzę po zdjęciach jako grubasek to wyglądam jak taki rumiany wujek co podpije wódeczki i #!$%@? rosołek a potem powie coś śmiesznego xD to może faktycznie z ich perspektywy lepiej i przyjemniej tak wyglądam - co oczywiście nie znaczy że to jest zdrowe, fajne, obiektywnie estetyczne ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Hejtel:

ulana kur..


Za każdym razem xD Jak wykopek robi wpis o utracie wagi, to najczęściej pisze o sobie właśnie "ulana #!$%@?" albo "knur" i używa innych obrzydliwych epitetów. To jakiś dziwny sposób na motywację czy w miarę chudnięcia coraz bardziej nienawidzicie siebie z przeszłości i innych grubasów? Nie wiem jak duże trzeba mieć kompleksy, żeby samego siebie nazywać #!$%@?ą

@Hejtel: graty. Kilka lat temu udało mi się zejść ze 107kg na 75kg. Może mniej spektakularnie niż u Ciebie, ale zmiana też była duża.

I też od jednej osoby usłyszałem że jakoś marnie wyglądam. Dziwnym zbiegiem okoliczności gość od którego to usłyszałem to jakieś BMI 35 :D
@Hejtel: a ok, kojarzę go, może rzeczywiście on to rozpowszechnił. Jak jeszcze raz czytam mojego komcia, to trochę się zesrałem xD ale musiałem zapytać, bo za każdym razem jak widzę taki wpis, to mnie to dziwi