Wpis z mikrobloga

Az trudno uwierzyć ze jeszcze tylko 5kg i nawet nie będę miał nadwagi xD Ja w szoku, ale ludzie których dawno nie widziałem to dopiero są w szoku. Największa beka z takich którzy mi mówią że gorzej wyglądam że teraz jak "chucherko" xDDD Nie ma nic gorszego niż wyglądać jak ulana kur.., więc co oni mi gadają, ja odpieram to jako zawiść po prostu.

Mój dziennik: #hejgrubasie (raport co sobotę po 8:00)
Aktualizacja: 14.08.2021
Waga: 85,17kg (-0,5kg)

Start: 22.05.2020
Waga: ~136kg/180cm
Minus: -50,83 kg
Średnia tygodniowa: 50.33/57 = 0,87kg

Ogólnie podsumowanie tygodnia:
Naprawdę trudno jest nie grzeszyć w lato i ogólnie jak się chcę spotykać z ludźmi, grzeszę ale tak sobie dzień wtedy ustawiam żeby mimo wszystko kalorie się zgadzały xD Treningi i kroki utrzymane.

Co robię?


#zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #redukcja
Pobierz Hejtel - Az trudno uwierzyć ze jeszcze tylko 5kg i nawet nie będę miał nadwagi xD Ja ...
źródło: comment_1628923082Tm43yEXp0Y90BY005qimd9.jpg
  • 80
@Hejtel: Gratulacje ! Jak jest u Ciebie z liczeniem kalorii ? Ustalasz sobie np tydzień z góry i rozpisujesz jadłospis czy lecisz raczej na żywioł i wpisujesz do jakiejś apki na bieżąco ? Jakiej apki do tego używasz ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hejtel: To bardzo ciekawy pomysł nie gnębić się „zdrowymi” posiłkami, w końcu zdrowie psychiczne jest połączone ze zdrowiem fizycznym, w weekendy się cieszyć pod warunkiem nadrobienia w tygodniu i w ogóle
I jak widać faktycznie osiągasz zamierzony skutek
Gratulacje Miras
@Hejtel: Pięknie Miras! Widać, w sylwestra się pobalowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mega pozytywnie i ogromny szacunek za tak duży wkład, jaki musiałeś włożyć, aby zrzucić tyle niepotrzebnych kilogramów.
@Hejtel: Zawsze propsy za takie akcje, a zejść z takiej wagi to już w ogóle propsy w opór, tak trzymaj miras

To jakiś dziwny sposób na motywację czy w miarę chudnięcia coraz bardziej nienawidzicie siebie z przeszłości i innych grubasów? Nie wiem jak duże trzeba mieć kompleksy, żeby samego siebie nazywać #!$%@?ą

@strfkr: to nie kompleksy tylko trzeźwe spojrzenie na sprawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hejtel: i know that feel, spadłem z punktu krytycznego 90kg do ~70 i ludzie gadają że wychudzony a ja po prostu mam prawidłową sylwetkę xD keep it up