Wpis z mikrobloga

wczoraj i na mnie i na starszego brata spadla fala krytyki od rodzicow czemu my jeszcze nie zrobilismy wnukow (ja 25lvl, brat 35lv, obaj jestesmy w kilkuletnich zwiazkach. Jako argumentu uzywamy, ze dzieci to se zrobimy jak bedzie nas stac, czyli gdy bedziemy w stanie spelniac marzenia gowniaka, albo po prostu zapewnic mu godny byt

matula powiedziala ze przeciez niczego nam nie brakowalo bo chodzilismy najedzeni i ubrani
jak spytalem na jakie zajecia bylem zapisany, na ilu koloniach bylem, jakie miejsca na swiecie i w polsce zobaczylem i czemu inne dzieciaki #!$%@? nutelle i mialy najki to wyszla i wrocila ze lzami w oczach #!$%@? i powiedziala ze koniec tematu X D
#rodzice #logikamojejstarej #smutnazaba #polska
  • 467
Ojej mamusi zrobiło się przykro i już wielcy obrońcy moralności z wykopu szufladkują opa jako niewdzięcznego a że jemu było przykro przez tyle lat że odstaje od rówieśników to nieistotne a dopiero jak zaczęła go gnębić o dziecko (czego nikt nie ma prawa na nikim wymuszać) to usłyszała PRAWDĘ i wielka pokrzywdzona nagle xD
Jeszcze to sugerowanie że każdy rodzic wypruwa sobie żyły xD Może wasi tak robili ale jak byście zobaczyli
@tozalezyogunie: sama czasem rzucę mojej mamie taki tekst, potem żałuję, ale nie zawsze panuję nad emocjami. Tak, lekko nie miała, ale też dopiero teraz do mnie dociera rozmawiając ze znajomymi z miasta jak bardzo moje dzieciństwo różniło się od ich. I niby to akceptuję, ale w życiu nie zrozumiem dlaczego moi starzy, jak zobaczyli że z jednym dzieckiem #!$%@? ogarniają temat, po 3 latach zdecydowali się na kolejną dwójkę. I chyba
@GordonSzamlej: a przyszło ci do głowy że rodzice z tego pokolenia nie patrzą w ten sposób na posiadanie dzieci? Nie powinni go cisnąć jak szmatę ale typ jest wycięty i zero pojęcia o relacjach międzyludzkich.

Zwykły zjebek bez wyobraźni jak zresztą większość antynatalek ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Majku_: A nie widzisz tego, że aby móc poświęcać dziecku czas, to też trzeba mieć dobrze płatną pracę, by nie musieć trzepać nadgodzin w Januszexie, aby tylko na jedzenie dla rodziny wystarczyło, i by móc się skupić na dzieciach, a nie na finansowej walce o przetrwanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko sprowadza się do pieniędzy w tym czy innym aspekcie. Oczywiście najnowsze gadżety nie są dziecku potrzebne,