Wpis z mikrobloga

wczoraj i na mnie i na starszego brata spadla fala krytyki od rodzicow czemu my jeszcze nie zrobilismy wnukow (ja 25lvl, brat 35lv, obaj jestesmy w kilkuletnich zwiazkach. Jako argumentu uzywamy, ze dzieci to se zrobimy jak bedzie nas stac, czyli gdy bedziemy w stanie spelniac marzenia gowniaka, albo po prostu zapewnic mu godny byt

matula powiedziala ze przeciez niczego nam nie brakowalo bo chodzilismy najedzeni i ubrani
jak spytalem na jakie zajecia bylem zapisany, na ilu koloniach bylem, jakie miejsca na swiecie i w polsce zobaczylem i czemu inne dzieciaki #!$%@? nutelle i mialy najki to wyszla i wrocila ze lzami w oczach #!$%@? i powiedziala ze koniec tematu X D
#rodzice #logikamojejstarej #smutnazaba #polska
  • 468
  • Odpowiedz
jak spytalem na jakie zajecia bylem zapisany, na ilu koloniach bylem, jakie miejsca na swiecie i w polsce zobaczylem i czemu inne dzieciaki #!$%@? nutelle i mialy najki


@tozalezyogunie: Absolutny stan białego człowieka w bieżącym roku 2021.

Najlepsze jest to, że w bogatych krajach np. Niemcy czy Szwajcaria mieli i mają to wszystko i jeszcze więcej a i tak rdzenni nie robią dzieci bo wciąż im mało konsumpcji, czasu na
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie: eh to katolsko-polackie ględzenie i narzucanie innym życia w/g schematu Polaka hodowanego w/g modelu rodem z szlachecko chłopskiej Polski.
Polska niby wyszła z komuny, cale pokolenia ludzi niestety nie. Szkoda czasu na dyskusje z nimi.
Bardzo dobrze odpowiedziałeś, trzeba było jeszcze dowalić do pieca, że w ogóle nie masz takich potrzeb.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@TechnoYoda:

Na wszystko musiałem zarobić sobie sam mając #!$%@? 13-15 lat, ciekawe skąd w takim wieku brać hajs? Jak skończyłem 18 to sam sobie opłacałem prawo jazdy czy kupowałem moje pierwsze auto, które było kilka lat starsze ode mnie, podczas gdy moi znajomi praktycznie zawsze mieli w tym pomoc od swoich rodziców. Nie było żadnej pomocy w studiach, zaoczne musiałem sobie opłacić sam, #!$%@?ąc za 1200zł (tak, kiedyś za tyle się pracowało, ale młodsi nie pamiętają), gdzie same studia kosztowały ponad 400zł/miesiąc, jak mi się #!$%@?ł telefon czy komputer to sam za swoje musiałem go naprawić, bo bez tego byłbym w dupie przez lata. Mógłbym tutaj #!$%@?ć rozprawkę, ale ten tekst i tak jest w #!$%@? za długi. I co, mam być komuś wdzięczny, że ktoś mnie wysrał na świat i nie zapewnił mi nic? I miałbym się decydować na dziecko, wiedząc że musiałoby przeżywać to samo co ja, bo nie mogę mu zapewnić dobrego życia? Bycie rodzicem to nie tylko wysranie potomka i zapewnienie mu michy - to jest człowiek za którego jesteś odpowiedzialny i który powinien mieć dobre, możliwe dostatnie życie, aby się rozwijać, odebrać dobre wykształcenie i aby taki młody człowiek miał dobry start w przyszłość i żył na poziomie, a nie wegetacja za minimalną, z brakiem pieniędzy żeby sobie głupie zęby zrobić...


O #!$%@?, całe
  • Odpowiedz
Obiektywnie i na chłodno można stwierdzić, że wygoda i wynikający z niej hedonizm okaleczyły ludy cywilizacji zachodniej.


@Bizancjum: Obiektywnie i na chłodno można stwierdzić, że wygoda i wynikający z niej heodonizm to największa wartość cywilizacji zachodniej. Kocham się wygodo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Obiektywnie i na chłodno można stwierdzić, że wygoda i wynikający z niej heodonizm to największa wartość cywilizacji zachodniej.


@GordonSzamlej: Tak samo jak alkohol to największa wartość dla alkoholika xD No ale okej masz swoje zdanie, nie zamierzam się z tobą spierać.
  • Odpowiedz