Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fortis_

Fortis_

Dołączył 9 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2818
  • Znaleziska 620
  • Mikroblog 2198
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 12
Fortis_
Fortis_ 22.06.2026, 21:25:43
  • 7
Taki obraz wasz defetyści #lekarz100k #konowalposting #medycyna
Fortis_ - Taki obraz wasz defetyści #lekarz100k #konowalposting #medycyna

źródło: ptaszki

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
22.06.2026, 21:26:30 via Wykop
  • 0
@Fortis_: ja juz zapomnialem
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_ 22.06.2026, 09:42:30
  • 42
Ledwo tydzień afery minął, a już widzę moralizatorów, którzy próbują rozmiękczać sprawę gadkami w stylu "obrywają też uczciwi", "powinniśmy merytorycznie, a nie z widłami i pochodniami", etc. Nigdy nie zmienimy rzeczywistości, jak będziemy zastanawiać się czy przypadkiem nie uraziliśmy kogoś uczciwego, albo czy użyliśmy wystarczająco merytorycznych argumentów. Tylko gniewem i protestem generującym uciążliwości da się wywrzeć jakąkolwiek presję. #lekarz100k #konowalposting
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_
Autor
22.06.2026, 13:28:03 via Wykop
  • 0
@secs: Jakich trupach? To nie rewolucja francuska. Ja bym wiele oddał, żeby po mojej grupie zawodowej (architektura) przejechał się walec i ucywilizował ją, nawet gdyby kilka osób przy okazji nazwało mnie ch**em.
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
22.06.2026, 04:21:58
  • 276
Rozumiem nagonkę na lekarzy, którzy wykorzystują system i drenują budżet NFZ fikcyjnymi zabiegami i dyżurami, ale ta nagonka na lekarzy rozpętana na wykopie już dawno straciła znamiona jakiegokolwiek zdrowego rozsądku i coraz bardziej przypomina tłuszczę goniącą lekarzy z widłami i pochodniami niczym wiedźmy za samo bycie lekarzem.

https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow

Na głównej wylądowało oto znalezisko o tym, że Naczelna Izba Lekarska otrzymała 13 milionów zł na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma być przeznaczona na kształcenie 1500
@tomasztomasz1234 645

Izba Lekarska dostała 13 mln zł na szkolenie lekarzy i lekarzy dentystów

więcej
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 22.06.2026, 09:22:54 via Wykop
  • 0
@troglodyta_erudyta: Powodzenia w zmienianiu czegokolwiek merytorycznym wydłubywaniem rodzynek. Dzisiaj status quo można zmienić tylko gniewem społecznym, a ten nie pyta kto jest uczciwy a kto nie. Przy każdych protestach jest płacz że ojeju niszczą mienie, a protest żeby był skuteczny musi być uciążliwy. Dlatego w Polsce nic się nie zmienia, nie potrafimy sobie nic wywalczyć, bo wszystko zawsze trzeba rozmiękczyć.
  • Odpowiedz
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
19.06.2026, 08:19:33
  • 889
#lekarz100k
jak tam, znowu z-------l w kołhozie od 22 do 6 rano? a pan lekarz sobie wtedy smacznie pospał, i jeszcze dostał zniżke na lexusa, bo sie uczył xD
PodniebnyMurzyn - #lekarz100k 
jak tam, znowu z-------l w kołhozie od 22 do 6 rano? a...

źródło: image

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 19.06.2026, 14:24:44 via Wykop
  • 0
@PodniebnyMurzyn: obawiam się że przeciętnego architekta nie stać jednak na Lexusa, nawet z rabatem
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_ 19.06.2026, 17:11:30 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: bez własnego biura niełatwo jest dobić do 10k, zarabiają tylko głośne nazwiska
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_ 19.06.2026, 08:20:38
  • 94
Najskudeczniejszą bronią każdej sitwy są pożyteczni defetyści. Zawsze jak pojawi się jakiś ruch społeczny to wypełzają z pod kamienia free thinkerzy, bełkoczący "to nie ma sensu, i tak nic się nie zmieni, zaraz wszyscy zapomną". Próbują odgrywać chłodnych realistów, żeby zebrać poklask, a tak na prawdę są tylko marionetkami, w dodatku takimi co same pchają się w ręce lalkarza. Nie dajcie się na to nabrać.
#konowalposting #lekarz100k
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_
Autor
19.06.2026, 14:26:05 via Wykop
  • 0
@su1ik: uderz w stół
  • Odpowiedz
Defined
Defined
17.06.2026, 18:58:16
  • 226
Moja wizyta u konowała skończyła się tym, że prawdopodobnie do końca życia będę miał już zwapnienie w nadgarstku. Wizyta trwała 10 minut. Zapłaciłem 250 zł. Łącznie na lekarzy wydałem 1400 zł. Zgodnie z przyżeczeniem publicznym, które złożyłem 2 tygodnie temu, postanowiłem zniszczyć imperium lekarskie.
#przegryw #konowal100k #lekarz100k
Defined - Moja wizyta u konowała skończyła się tym, że prawdopodobnie do końca życia ...

źródło: Screenshot from 2026-06-17 20-48-07

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 17.06.2026, 19:03:17 via Wykop
  • 5
@Defined: najważniejsza jest konsekwencja, trzeba co jakiś czas dmuchać w ten żar żeby nie zgasł
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
17.06.2026, 16:31:59
  • 162
Najbardziej mnie śmieszy jak konowały z wykopu piszą, że gdyby nie dyżury 400 godzin w miesiącu, to nie miałyby kto leczyć i ludzie by umierali na ulicy xDDDDDD Konowały, co nam z tego, że jesteście na dyżurze, skoro na nim śpicie, a personel boi się was obudzić jak się coś dzieje, bo konował rano idzie do prywatnej przychodzi.
#lekarz #lekarski #konowalposting #afera #lekarz100k
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 17.06.2026, 19:01:43 via Wykop
  • 87
@Sebastix: swoją drogą ci co rumakują że wyjadą, chyba nie zdają sobie sprawy że w cywilizowanych krajach sufit jest na trzech średnich krajowych i płaci się uczciwe podatki, nie można też praktykować bilokacji. Do tego brak dźwigni negocjacyjnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
14.06.2026, 05:03:48
  • 126
DZIEŃ DOBRY!!!!!
MLeko29 - DZIEŃ DOBRY!!!!!

źródło: die-woodys-pascal

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 14.06.2026, 10:42:44 via Wykop
  • 1
@lajsta77: tak się spizgać, to ma być autorytet dla młodzieży?
  • Odpowiedz
RandomNetUser
RandomNetUser
13.06.2026, 09:59:51
  • 366
#musk #usa #londyn #bekazlewactwa #ekonomia

Oni serio myślą że dzieci w Afryce głodują bo koleś z RPA ma trylion jakby był jakimś Sknerusem Mckwaczem i wszystko miał w gotówce w skarbcu, a nie w formie cyferek na ekranie, które mogą w każdej chwili zniknąć tak szybko jak się pojawiły.
RandomNetUser - #musk #usa #londyn #bekazlewactwa #ekonomia

Oni serio myślą że dziec...

źródło: image

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 13.06.2026, 14:31:21 via Wykop
  • 1
@RandomNetUser: ale konfiarski bełkot
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
09.06.2026, 01:50:20
  • 70
Śmiechu warte
wfyokyga - Śmiechu warte

źródło: temp_file4641146308934942188

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 09.06.2026, 06:03:23 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: FAFO
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
09.06.2026, 00:06:14
  • 272
To już nie są przelewki
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcresttrail #waz
ChlopoRobotnik2137 - To już nie są przelewki 
#zlomkiemprzezswiat #pct #pacificcrestt...

źródło: image_picker_BA6FC4C4-61CD-4B05-A545-E7DCF9979396-39756-0000038E310892E5

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 09.06.2026, 05:59:55 via Wykop
  • 3
@ChlopoRobotnik2137: uważaj, z krzaków wypełza wąż
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_ 08.06.2026, 11:44:53
  • 13
Nic mnie tak ostatnio nie bawi jak Janusze gastronomii myślące, że są w jakiejkolwiek pozycji, żeby szantażować społeczeństwo odbiciem obowiązku serwowania darmowej wody w kosztach jedzenia #januszebiznesu #antykapitalizm #gastronomia
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_
Autor
08.06.2026, 12:35:05 via Wykop
  • 2
@Vadzior: jak odbiją tak, żebym to poczuł to pójdę do tańszej alternatywy w okolicy, szach mat
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_
Autor
08.06.2026, 12:46:23 via Wykop
  • 0
@Zle_Japko: knajpy rywalizują o klientów także ceną
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_
Autor
08.06.2026, 12:56:46 via Wykop
  • 1
@Zle_Japko: A czemu od razu nie chcę? Może na przykład okaże się, że znajdę coś co bardziej mi podchodzi? Poza tym moje przeniesienie się do tańszej alternatywy nie przekłada się automatycznie na przeniesienie kogoś z wyższej sfery do tego podmiotu. Różnica w ilości pieniędzy które przy określonych zarobkach można przeznaczać na konsumpcję kompletnie zmienia reguły przy tych dwóch potencjalnych transferach
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_
Autor
08.06.2026, 13:16:58 via Wykop
  • 3
@Zle_Japko: To się tak nie przekłada, od pewnego pułapu zarobków koszt tej wody zupełnie przestaje mieć znaczenie w kontekście całego zamówienia. Nie bez powodu ekskluzywnejsze knajpy często gęsto nie mają problemu z dawaniem tej darmowej wody. Ludzie nie przetransferują się w dół z takich miejsc, natomiast ludzie którzy odczuwają koszt tej wodnej marży już jak najbardziej
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_
Autor
08.06.2026, 13:48:04 via Wykop
  • 1
@Zle_Japko: Nie da się w warunkach rynkowych lekką ręką przerzucać kosztów na klienta. To tylko i wyłącznie straszenie konsumentów żeby nie musieć zejść z marży.
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_
Autor
08.06.2026, 16:17:46 via Wykop
  • 0
@Zle_Japko: nie w branży z elastycznym popytem
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
08.06.2026, 00:08:54
  • 59
a herbatke sobie zrobie jeszcze
annlupin - a herbatke sobie zrobie jeszcze

źródło: sagi starczy dla każdego

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 08.06.2026, 06:02:45 via Wykop
  • 1
@annlupin: mmmmm, cóż za wspaniały aromat i smak
Fortis_ - @annlupin:  mmmmm, cóż za wspaniały aromat i smak

źródło: 1000010238

Pobierz
  • Odpowiedz
biczek
biczek
01.06.2026, 13:03:18
  • 85
#heheszki #przedsiebiorczosc #komunizm #linkedin
Mądrości Z LinkedIn
biczek - #heheszki #przedsiebiorczosc #komunizm #LinkedIn 
Mądrości Z LinkedIn

źródło: 1000041865

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 01.06.2026, 18:20:39 via Wykop
  • 0
@biczek: dokładnie tak będzie, a nie czekaj, dostosują się z podkulonym ogonem
  • Odpowiedz
vorky
vorky
24.05.2026, 16:30:03
  • 106
Odra Opole 1-2 Polonia Warszawa | Zjawiński nowy piłkarz Legii daje awans do baraży Polonii w ostatniej akcji meczu co za historia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://streamin.link/v/db33a158

#mecz #heheszki #golgif #pierwszaligastylzycia #odraopole #poloniawarszawa #ekstraklasaboners
vorky - Odra Opole 1-2 Polonia Warszawa | Zjawiński nowy piłkarz Legii daje awans do ...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 24.05.2026, 17:47:20 via Wykop
  • 1
@Okaz_prawilnosci: bo c---i
  • Odpowiedz
derivatives
derivatives
19.05.2026, 02:42:59
  • 274
derivatives

źródło: db2ebc84726f7346c3b434bb86bef362b89350b5d5f66a396265d42b17d7a89d

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 19.05.2026, 06:04:42 via Wykop
  • 4
@derivatives: przesadził z yerbą
  • Odpowiedz
annlupin
annlupin
15.05.2026, 01:08:43
  • 60
śpicie se
annlupin - śpicie se

źródło: 1000002959

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 15.05.2026, 05:15:21 via Wykop
  • 1
@annlupin: coraz więcej niedźwiedzi na mirko, proszę o pozwolenie na odstrzał
  • Odpowiedz
chanoja
chanoja
14.05.2026, 04:58:08
  • 951
Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem
chanoja - Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem

źródło: 17961

Pobierz
  • 403
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fortis_
Fortis_ 14.05.2026, 10:43:04 via Wykop
  • 0
@chanoja: są stosunki sąsiedzkie które słychać przez ściany, izolacja u nas nie gości
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 16.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.11.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking