Wpis z mikrobloga

Hej, Mirabelki i Mirki :)
Mam dla was grzecznościowe #rozdajo + #promocje od zaprzyjaźnionej firmy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mata do akupresury 4SPINE.
Jest to rewelacyjny przedmiot pomagający w uśmierzaniu bólu i mega relaksujący! Używam i polecam :) Niektórzy z was może widzieli ten wpis.

W tą niedzielę ( 8.08 ) na allegro przez pół godziny od 21.00 cena będzie obniżona o całe 60 zł !

Natomiast jak ktoś nie chce czekać, bądź nie chce, by moja znajoma płaciła prowizję to zapraszam do skorzystania z kodu rabatowego 'kolcujezwykopem' na stronie -15% - ważny do 12.08 !

Oprócz tego udało mi się dla was załatwić ten wysokiej jakości zestaw do akupresury dla jednej osoby gratis ! #mirkolos w niedzielę wieczorem 8.08 :)

Zapraszam Serdecznie ! :)

#zdrowie #akupresura #masaz #fizjoterapia #cebuladeals #palexprespoleca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Palexpres - Hej, Mirabelki i Mirki :) 
Mam dla was grzecznościowe #rozdajo + #promoc...

źródło: comment_16282416235qmoSAF71Is1EGat7Mf94V.jpg

Pobierz
  • 63
@doeros:
Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/59572051/dostalem-ostatnio-od-znajomej-takie-cos-do-akupres/
Tutaj opisuję swoją przygodę z tym produktem i dlaczego jest to rozdajo. Wynika z powyższego, że nie jestem producentem. Niestety nie mam czasu na wertowanie internetu teraz w poszukiwaniu badań.
Bazuję na ludzkich(również własnych) doświadczeniach. Zresztą nie tylko w tym przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli są jakieś wątpliwości, co do wiarygodności mojej osoby, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Palexpres: nie żebym się #!$%@?ł, ale na swojej stornie znajoma oferuje ja po rabacie za jakies 185zl, a na allegro gdzie musi płacić prowizje za 160 po obniżce i potem opłacić prowizje. Gdzie tu logika?