Wpis z mikrobloga

@szkorbutny: Kiedyś jechałam pociągiem jak przejechał człowieka. Zatrzymał się. A to sobota była to trzeba było wzywać tych gości- prokurator czy ktoś i duzo czekania i otworzyłam z takim chłopakiem drzwi awaryjnie i wyszliśmy. Było 500 metro do stacji a ja i tak tylko torebkę miałam, żadnych walizek. I wysiedliśmy i idziemy sobie wzdłuż pociągu i doszliśmy do tego ciała pod pociągiem. Nogi były dalej, z przodu pod pociągiem utknął tors
  • Odpowiedz
@SebaD86: jak pociąg ma znak ustąp pierwszeństwo to musi go ustąpić nawet autom, albo jak jedzie drogą podporządkowaną, tylko na skrzyżowaniu równorzędnym i na drodze z pierwszeństwem ma pierwszeństwo, z tego co pamiętam z wykładów prawa jazdy
  • Odpowiedz
@szkorbutny: Dlaczego? Ja się nie brzydzę ani nie boje takich rzeczy.
Tu nawiązałam do wypadku jak pociąg rozjechał chłopa.
Byłam tez świadkiem wypadków samochodowych.
Niezle było jak w Gończycach motocyklista przejechał dziewczynkę i mijałam świeży wypadek, jeszcze nic nie zakryte, oczywiście ciało rozczłonkowane ale zdziwiłam się jak daleko głowa była. Jak uderzyło te 7 latke to głowa wyleciała bardzo daleko, nie wiem ile to metrów było. Ale ciekawie się oglada taka
  • Odpowiedz
@szkorbutny: Uwielbiam sztukę współczesna a najbardziej jara mnie akcjonizm wiedeński.
Wpisz w Google grafika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I zrozumiesz, ze Twój komentarz wyżej jest nieadekwatny do mojej osoby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crazykokos: coraz ciekawiej się robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Suremx: co? XD chyba w Polsce jest jeden taki przejazd i tylko dlatego się przed nim trzeba zatrzymać żeby go zabezpieczyć przez drużynę pociągową. Wszędzie indziej pociąg ma pierwszeństwo, a kierowcy i piesi muszą go ustąpić ze względu na oznakowanie i osygnalizowanie przejazdów kolejowo drogowych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pociongowy: ty no ale w dalszym ciągu jeśli przejazd jest dozorowany na miejscu, choćby nawet jak jest SSP wyłączone/usterka/#!$%@?ło drągi i jest chłopek do strzeżenia na miejscu to i tak pociąg ma zawsze "pierwszeństwo".
A to, że tam ten chłopek przyjeżdża tym pociągiem to inna bajka xD
  • Odpowiedz