Wpis z mikrobloga

  • 2255
Jestem na wakacjach z różową, w Grecji konkretnie. Leżymy sobie na plaży, wchodzimy do wody i jest ok
Przed chwilą siedzieliśmy w wodzie, stwierdziliśmy że wracamy na leżaki. Mi się nie chciało leżeć więc powiedziałem że pochodzę sobie na brzegu i pozbieram muszelki/fajne kamienie. A ona na to że "daj spokój i chodź". Mogę to porobić sam więc odrzekłem "Zaraz przyjdę". Ona coś tam i poszła.

Dosłownie 5 minut później podbiegla do mnie i ochlapala wodą z kopa (byłem na głębokości do łydki)
Krzyczy że mam się ogarnąć bo wstyd i każdy na plaży się śmieje że stary chłop zbiera muszelki XDDD obejrzałem się na ludzi i tak jak się spodziewałem: każdy pilnował swojego interesu (każdy miał w dupie). Spytałem się jej co ona gada i powiedziałem że nawet jeśli to i tak nie znamy tych ludzi więc co mnie to obchodzi
Ona mowi że jak nie przestanę to sobie pójdzie. A że ja jestem mocnym charakterem to sobie właśnie siedzę sam ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wakacje #logikarozowychpaskow #zwiazki #bekazpodludzi #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz Goronco - Jestem na wakacjach z różową, w Grecji konkretnie. Leżymy sobie na plaży, w...
źródło: comment_1627916175fYa3r8dXFyjqloWW20WkUw.jpg
  • 218
Kassiopi jest świetne (mam na myśli to na Korfu).


@Sansiwiera: No i super, bo tam właśnie mamy nocleg z różowym ;)
Jeśli masz jakieś wskazówki gdzie warto dotrzeć i co omijać - to chętnie posłucham.

Ps: jest jakiś lokal żeby sobie wieczorem wyjść potańczyć? Czy aż tak to nie?
@venomik: oj chyba nic do tańczenia tam nie ma bo to malutka mieścinka. Obowiązkowa plaża w Kassiopi to Bataria, z pięknym kolorem morza :) warto pokręcić się po całym miasteczku, wejść na ruiny zamku. Polecam wynajecie auta bo na Korfu jest masa super plaż, miejsc widokowych. Samo miasto Korfu też warte jest zwiedzenia - stare miasto czy dwie twierdze.
@Sansiwiera: Z autem i atrakcjami dostepnymi na całej wyspie jestem już zaznajomiony - byłem na Korfu 3 lata temu. Niestety wyjazd średnio udany, bo na 2 dni przed wyjazdem rozstałem się z dziewczyną i poleciałem sam - ale przez to odpadało przesiadywanie na plażach na rzecz zwiedzania samej wyspy.
@venomik: no to teraz możesz korzystać z tych mega plaż :) dla mnie Korfu to najładniejsza wyspa Grecka. Bylam dwa razy i namawiam męża na ponowne odwiedziny :) Samo Kassiopi to po prostu urocze, portowe miasteczko które dość szybko można przejść wzdłuż i wszerz :) w ktorym miejscu macie noclegi? Mniej więcej ;)