Wpis z mikrobloga

  • 2255
Jestem na wakacjach z różową, w Grecji konkretnie. Leżymy sobie na plaży, wchodzimy do wody i jest ok
Przed chwilą siedzieliśmy w wodzie, stwierdziliśmy że wracamy na leżaki. Mi się nie chciało leżeć więc powiedziałem że pochodzę sobie na brzegu i pozbieram muszelki/fajne kamienie. A ona na to że "daj spokój i chodź". Mogę to porobić sam więc odrzekłem "Zaraz przyjdę". Ona coś tam i poszła.

Dosłownie 5 minut później podbiegla do mnie i ochlapala wodą z kopa (byłem na głębokości do łydki)
Krzyczy że mam się ogarnąć bo wstyd i każdy na plaży się śmieje że stary chłop zbiera muszelki XDDD obejrzałem się na ludzi i tak jak się spodziewałem: każdy pilnował swojego interesu (każdy miał w dupie). Spytałem się jej co ona gada i powiedziałem że nawet jeśli to i tak nie znamy tych ludzi więc co mnie to obchodzi
Ona mowi że jak nie przestanę to sobie pójdzie. A że ja jestem mocnym charakterem to sobie właśnie siedzę sam ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wakacje #logikarozowychpaskow #zwiazki #bekazpodludzi #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz Goronco - Jestem na wakacjach z różową, w Grecji konkretnie. Leżymy sobie na plaży, w...
źródło: comment_1627916175fYa3r8dXFyjqloWW20WkUw.jpg
  • 218
@Goronco: fajnie ona ma pod sufitem. XD dawać #!$%@? o to co sobie pomyślą ludzie, że sobie zbierasz muszelki xDDD musisz ją mocno kochać za inne rzeczy


@rabarbar_z_cukrem: bo ona ma taką specjalną muszelkę, którą on może ruchać.
Ona jest zazdrosna, że jak sobie znajdzie inną muszelkę, to nie będzie już jej ruchał.

S E K S, R U C H A N I E, M U S Z E
@Sansiwiera:
Osiołki wspominam najlepiej z całego wyjazdu. Koniecznie chcę tam zabrać różową teraz, ale odrobinę się obawiam, że ze względu na okoliczności moje spojrzenie na to miejsce jest nazbyt pozytywne :D

bo ona ma taką specjalną muszelkę, którą on może ruchać.

Ona jest zazdrosna, że jak sobie znajdzie inną muszelkę, to nie będzie już jej ruchał.

S E K S, R U C H A N I E, M U S
@Goronco: pójdź na kompromis i następnym razem zamiast zbierac muszelki to kop dziure, co najmniej taką żebyś się w niej zmieścił. to bardziej męskie zajęcie. każdy facet choć raz w życiu na plaży musi zrobić taką dziurę.
@Goronco: Tak to jest jak zaścianek pojedzie za granice. Wszyscy się na nią patrzą, czy chodzi w tym samym i czy markowe oraz co czyta itp itd. Olej to, ma stres po podróży. Wiesz, odprawa, samolot, zameldowanie, te sprawy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)