Wpis z mikrobloga

  • 2255
Jestem na wakacjach z różową, w Grecji konkretnie. Leżymy sobie na plaży, wchodzimy do wody i jest ok
Przed chwilą siedzieliśmy w wodzie, stwierdziliśmy że wracamy na leżaki. Mi się nie chciało leżeć więc powiedziałem że pochodzę sobie na brzegu i pozbieram muszelki/fajne kamienie. A ona na to że "daj spokój i chodź". Mogę to porobić sam więc odrzekłem "Zaraz przyjdę". Ona coś tam i poszła.

Dosłownie 5 minut później podbiegla do mnie i ochlapala wodą z kopa (byłem na głębokości do łydki)
Krzyczy że mam się ogarnąć bo wstyd i każdy na plaży się śmieje że stary chłop zbiera muszelki XDDD obejrzałem się na ludzi i tak jak się spodziewałem: każdy pilnował swojego interesu (każdy miał w dupie). Spytałem się jej co ona gada i powiedziałem że nawet jeśli to i tak nie znamy tych ludzi więc co mnie to obchodzi
Ona mowi że jak nie przestanę to sobie pójdzie. A że ja jestem mocnym charakterem to sobie właśnie siedzę sam ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wakacje #logikarozowychpaskow #zwiazki #bekazpodludzi #rozowepaski #niebieskiepaski
Goronco - Jestem na wakacjach z różową, w Grecji konkretnie. Leżymy sobie na plaży, w...

źródło: comment_1627916175fYa3r8dXFyjqloWW20WkUw.jpg

Pobierz
  • 218
@pan_fenestron: No wlasnie ogladając filmiki z ostatnich tygodni to tak średnio. Podobnie jak sprawdzałem lokale z jedzeniem w Kassiopi to bardzo dużo ma teraz na googlu podane ograniczenie, że tylko na wynos serwują. Ale to może być bardzo odległe od praktyki, dlatego liczę, że jednak @Goronco odpisze.