Wpis z mikrobloga

Pisaliście, żebym po spotkaniu z dziewczyną z tego wpisu, opisał jego przebieg. Zawołam wszystkich, którzy chcieli być zawołani, jednak ostrzegam, że nic ciekawego się nie wydarzyło.

Dziewczyna przyjechała na spotkanie 10 minut spóźniona. Zabraliśmy kawę i ponad 2h spacerowaliśmy i rozmawialiśmy na różne tematy (zajawki, studia, podróże, anegdoty itp). Sporo czasu jak na pierwsze spotkanie, ale dosyć daleko od siebie mieszkamy, więc nie przerywałem wcześniej rozmowy. Tematów nam też nie brakowało. Ona wydawała się być nieśmiała i skromna, miała problem ze spojrzeniem w oczy - szybko się peszyła. Słuchała i zadawała pytania - czyli tak jak i ja, dzięki czemu rozmowa płynęła.
Jej wygląd wiele nie odbiegał od tego co mogłem zobaczyć na zdjęciach - może jedynie figura gdzieś tam się zatraciła, ale może to być też wynik ubranej sukienki za kolano i tenisówek, co mogło maskować kobiece kształty. Jednak i tak najbardziej podobała mi się jej twarz - na zdjęciach przez użyte filtry miała troche wygładzoną cerę. Na żywo widać było ślady po trądziku - może stąd brak pewności siebie. Mimo tej lekkiej "niedoskonałości" i tak nie mogłem napatrzeć się na jej uśmiech. Gdyby była kilka cm wyższa to mogłaby być jakąś modelką. Skoro już o wzroście mowa, jest tak jak przeczuwałem - nie pytała się mnie o wzrost bo sama ma około 160cm.
Przez te 2h sporo się o niej dowiedziałem. To, że studiowała mało przyszłościowy kierunek na "uniwersytecie pana kleksa" - co mi osobiście nie przeszkadza. Generalnie po rozmowie, doborze słownictwa i łatwości wyłapywania gry słownej/żartu mogę stwierdzić, że inteligencją troche odstawała - to też nie jest dla mnie jakiś problem, bo nie była to rażąca różnica. To co mi przeszkadzało to dwa erazmusy w ciepłych krajach, jak o tym usłyszałem to od razu spisałem ją na straty. Na koniec spotkania zaprosiłem ją na weekend na imprezę do mnie - bo lubimy się bawić do podobnej muzyki, no i miała u mnie nocować ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dzień imprezy mnie wystawiła, co mnie specjalnie nie wzruszyło i nie zaskoczyło, bo nigdy nie zapinam się na ustaleniach z kobietami i mam opcje B i C. Na kilka godzin przed spotkaniem, nagrała mi wiadomość, że nie przyjdzie bo...(i tu skończyłem słuchać, bo jak ktoś nie chce to zawsze znajdzie powód, żeby czegoś nie robić) i czy możemy się spotkać jeszcze jakoś bardziej "za dnia". Nie uznaje takiego wystawiania kogoś na ostatnią chwilę, więc jej nie odpisałem - co w takich wypadkach radze też i wam robić. Nie unoście się emocjami(dokładnie o to im często chodzi), nie piszcie, że nic się nie stało(szanujcie siebie i swój czas) - jeśli chcecie, żeby baba żałowała wystawienia was to brak reakcji jest najlepsza reakcją.
Czy mogłem przystać na jej wystawkę i propozycje przesunięcia spotkania i w konsekwencji zaruchać? No pewnie tak, ale w sumie nie zależy mi ani na niej, ani na ślizganiu się po jakiś hiszpanach :)

#tinder #badoo #rozowepaski #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #p0lka
  • 76
. Na koniec spotkania zaprosiłem ją na weekend na imprezę do mnie - bo lubimy się bawić do podobnej muzyki, no i miała u mnie nocować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BurzaGrzybStrusJaja: kolego, ale zdecyduj się. Z jednej strony zakładasz, że dawała hiszpanom, bo była 2 razy na erazmusie (i spisujesz ją na straty), ale jednocześnie masz jakieś anse, bo dziewczyna wykręciła się szemranej imprezy z noclegiem u
@BurzaGrzybStrusJaja: Tak jak pan @vostok napisał. Gdyby po jednym, 2-godzinnym spotkaniu zgodziła się wpaść na imprezę z noclegiem do właściwie nadal "obcego" faceta to uznałbym ją za łatwą. A ty masz nie tak z głową że nawet nie wysłuchałeś co ma do powiedzenia. Zachowałeś się jak p0lka i #!$%@?łeś po całości, brawo ty ʕʔ
vectraB - @BurzaGrzybStrusJaja: Tak jak pan @vostok napisał. Gdyby po jednym, 2-godzi...

źródło: comment_1627913557hUbBWOLR7ozKXjrThtVddc.jpg

Pobierz
Pewnie zgodziła się na imprezę bez myślenia,


@Nowelizacja: zapewne tak było. Fajnie się jej rozmawiało i z rozpędu podchwyciła temat. I nie ma tu zupełnie nic dziwnego, że jak ochłonęła, to stwierdziła, że pewnie za bardzo się pośpieszyła i postanowiła się wykręcić jednocześnie podtrzymując chęć spotkania. Sam bym był nawet zadowolony, że nie dała tak łatwo zaciągnąć się na nocleg, a OP ma fochy...
@vostok to ze jest łatwa już ustaliliśmy, kiedy z usmiechem zgodziła sie na imprezę - wiedząc jakie są zasady. Wykręcić mogła się gdzieś po drodze, a nie na 3h przed spotkaniem. Właściwie mogła też wrócić do siebie w nocy bo miała pociągi - wiec było koło ratunkowe gdyby sie okazalo ze po alko jestem "panem nieznośnym"
Jasne, że w erazmusach w Hiszpanii chodzi o zdobywanie niezbednej wiedzy i zaliczeń :)

No i
BurzaGrzybStrusJaja - @vostok to ze jest łatwa już ustaliliśmy, kiedy z usmiechem zgo...

źródło: comment_1627914196qzazzRKYiutNo12k2zoBCD.jpg

Pobierz