Wpis z mikrobloga

Dawno nie pisałem to napiszę dlaczego warto mieć AC. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stłuczka przy prędkości 15-20kmh na skrzyżowaniu. Pojazd przed (też Passat B8, ale w sedanie) hamował awaryjnie przed rowerzystą który wjechał na pasy. Chwila zamyślenia i kolizja. Na szczęście poszkodowany w porządku, spisane oświadczenie, wezwana laweta, auto zastępcze (Hyundai i30). We wtorek przyszedł kosztorys za uszkodzenia ze zdjęcia. Czekam na propozycje ile wyniesie naprawa i wstawiam rozwiązanie ( ͡ ͜ʖ ͡)

EDIT: Passat B8 z 2015 roku.

#ubezpieczenia #motoryzacja #motoleasing
OptiFinance - Dawno nie pisałem to napiszę dlaczego warto mieć AC. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stłucz...

źródło: comment_16276276302HUawaz5weO8nnmUzhLZpb.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
@OptiFinance: Tak, już robiłem jak mi drzwiami na parkingu walnął. Generalnie to jest ta piękna różnica między leasingiem używanego a nówki. Nawet jak to tylko rok. (No i cena spoko)
  • Odpowiedz
@tehacz: Passat też nie był nowy kiedy był brany w leasing. Pytanie czy likwidowałeś szkodę z ubezpieczenia czy po prostu dogadałeś się ze sprawcą, bo to 2 różne sprawy. Przy odszkodowaniu z OC czy AC, właścicielem i ubezpieczonym jest leasingodawca i to do niego idzie świadczenie. To leasingodawca musi wystawić upoważnienie do odbioru świadczenia z polisy. Zdarzają się ewenementy, gdy np. nie ma serwisu danej marki, wtedy LD wyda zgodę na
  • Odpowiedz
@OptiFinance: prawie trafiłem bo podałem 35k. Sam jeżdżę dokładnie takim samym
dwie lampy, zderzak, grill # znaczek z radarem i maska to bank jest szkoda całkowita :)
Kiedyś patrzyłem ile kosztują te top ledy. Kradzione były po 2000 pln ma allegro za sztukę, pewnie w serwisie 2k euro.
  • Odpowiedz