Wpis z mikrobloga

Dawno nie pisałem to napiszę dlaczego warto mieć AC. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stłuczka przy prędkości 15-20kmh na skrzyżowaniu. Pojazd przed (też Passat B8, ale w sedanie) hamował awaryjnie przed rowerzystą który wjechał na pasy. Chwila zamyślenia i kolizja. Na szczęście poszkodowany w porządku, spisane oświadczenie, wezwana laweta, auto zastępcze (Hyundai i30). We wtorek przyszedł kosztorys za uszkodzenia ze zdjęcia. Czekam na propozycje ile wyniesie naprawa i wstawiam rozwiązanie ( ͡ ͜ʖ ͡)

EDIT: Passat B8 z 2015 roku.

#ubezpieczenia #motoryzacja #motoleasing
OptiFinance - Dawno nie pisałem to napiszę dlaczego warto mieć AC. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stłucz...

źródło: comment_16276276302HUawaz5weO8nnmUzhLZpb.jpg

Pobierz
  • 129
@powaznyczlowiek: Nie, żadna część mechaniczna nie została uszkodzona, tylko to co na zdjęciach. Daje plusy pod postami, które dobrze naprowadzają na rozwiązanie.

@RRybak: to jest LED, nie żarówka. Kiedyś byłem ze swoją meganką w ASO bo zaraz po odbiorze miałem mgiełkę z wilgoci. Podobno w tych lampach panuje próżnia, dlatego nawet mikro pęknięcia klasyfikują cały reflektor do wymiany.
Załączam wycinek z naprawy Toyoty Corroli kombi za reflektory. Cena netto.
OptiFinance - @powaznyczlowiek: Nie, żadna część mechaniczna nie została uszkodzona, ...

źródło: comment_1627628690SdLX3jcVC0pd6T2I6m4ck2.jpg

Pobierz
Ostatni.
@stanley88: @RaV_Oyabun: @MarianoaItaliano: @powaznyczlowiek: @RRybak: @darkdancerr: @KromkaMistrz: @Kiv: @ruski_czoug: @goferek: @Antykorozjonista: @papier96:

Zobaczcie że na kosztorysie ASO wrzuciło nową felgę + czujnik + przełożenie opony. Czyli niby felga została uszkodzona, a opona nie. Napisałem do Hestii w tej sprawie, bo koszt felgi z czujnikiem to 2500 + przełożenie.
OptiFinance - Ostatni.
@stanley88: @RaVOyabun: @MarianoaItaliano: @powaznyczlowiek: ...

źródło: comment_1627629057a10I9SMglcZF2E69CAZqqL.jpg

Pobierz
Miałem podobne uszkodzenie w fabii 2, w Aso wycenili na 12 tys. W passacie bym powiedział min razy 2. Do tego dołóż reflektor lewy- wymienia się chyba parami, przynajmniej mi w fabii oba wymienili i stary ktory był dobry oddali i sobie sprzedałem xd