Wpis z mikrobloga

@GratisLPG: Rozumiem, że homoseksualiści to jakieś niedorozwoje? Albo dzieci? Że trzeba specjalnie ich traktować?
Mam jednego koleżkę w pracy, geja, mówi, że nic go nie #!$%@? tak jak "pedały z LGBT" (jego słowa). On ma #!$%@?, żyje normalnie, zachowuje się normalnie i podejrzewam, że po prostu oczekuje normalnego traktowania. Przecież takie coś jest dla nich uwłaczające.

To jak dodatkowe punkty dla kobiet na uczelniach/w pracy. To od razu sugeruje, że kobiety
On ma #!$%@?, żyje normalnie, zachowuje się normalnie i podejrzewam, że po prostu oczekuje normalnego traktowania.


@Magik88: Przez propagandę LBGT, która jest pompowana wszędzie, gdzie się tylko da normalni geje, lesbijki oraz osoby biseksualne cierpią wizerunkowo. Sam znałem kilku normalnych, nie atencyjnych gejów, którzy mieli dużo poczucia humoru i osobiście nigdy nie widziałem, żeby ktoś ich atakował psychicznie lub fizycznie, a wręcz przeciwnie - mieli bardzo dużo znajomych i nikt ich
Bo nie jest ważna jej orientacja tylko kontekst. (...) By nie było nagonki, nikt by nie dawał #!$%@? o to czy jest homo


@nyanian:

W punkt.

Optymalna sytuacja polegałaby na tym, że nasza medalistka może we własnym kraju żyć w związku z kim wybierze, założyć rodzinę i czuć się na równych prawach co jej koleżanki z drużyny, a nie słyszeć od prezydenta teksty w rodzaju "chcą nam wmówić, że to ludzie",
@GratisLPG I to jest dowód na to, że lewary mają srogie zaburzenia i trzeba na nich uważać. Medal na olimpiadzie, a Ci się spuszczają nad orientacja seksualna jednej z zawodniczek. No chorzy ludzie. ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GratisLPG:

Mam jednego koleżkę w pracy, geja, mówi, że nic go nie #!$%@? tak jak "pedały z LGBT" (jego słowa). On ma #!$%@?, żyje normalnie, zachowuje się normalnie i podejrzewam, że po prostu oczekuje normalnego traktowania. Przecież takie coś jest dla nich uwłaczające


O karta pułapka z kolegą gejem co nie lubi LGBT, dawno nie było xD