Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1346
Dziś na nowotwory umarło 300 osób, jutro umrze kolejne 300 i tak cały rok już od paru ładnych parunastu lat.

Czemu k---a w telewizji cisza i nie ma reklam

"Polaku, uprawiaj sport, ogranicz lub wyklucz u----i w stylu a-----l p-------y, badaj się regularnie!". Tylko te j----e szczepienia, zaszczep się, zesraj się.

#zalesie #takaprawda #opinia #niepopularnaopinia #szczepienia #szczepionki #koronawirus #covid19
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mi wystarczy argument, że przez lockdown mamy największą śmiertelność od 80 lat, odejmując nawet zgony spowodowane wiruskiem. Ale fakt nie mam na to badań xd. Nie pobije Cie w tym.


@Vakabayaschi: No to jaki to argument, skoro tylko to sobie wymyśliłeś? xD Przecież możesz użyć tego internetu do czegoś pożytecznego i zweryfikować tę tezę. Informacje są dostępne.

Ty serio nie zauważyłeś ze szczucie innych może mieć na nich negatywny wpływ?
  • Odpowiedz
@qweasdzxcasdqwe: te choróbska może i nie są zakaźne, ale pacjenci nowotworowi, zawałowcy itd. w znacznie wyższym procencie zajmują wam miejsca w szpitalach o które przecież tak zacięcie walczycie od zarania tej pseudo pandemii xD poza tym pacjentów z innymi schorzeniami niż covid przybywa codziennie znacznie więcej, więc to głównie im powinno poświęcać się więcej uwagi. Odwalacie już takie logiczne fikołki, że głowa mała. xD
  • Odpowiedz
  • 0
@xdrcftvgy aha i już widzę jak Polacy Idą uprawiać sport i rezygnują z używek.
Jeszcze dzisiaj usłyszałam od takiego że on z akcyzy tyle państwu daje że z tego będą go później leczyć...
  • Odpowiedz
@Wierzbak: nie, uwazam ze propaganda szczepien jest zbyt nachalna i toyke powinien wygrywac ten co rzuci a-----l i przestawi sie na zdrowe jedzenie i nie bedzie zapelnial szpitali bo dostal miazdzycy
  • Odpowiedz
Przez takich jak ty te cyrki zwane lockdownami i ograniczanie swobód nigdy się nie skończą. Ha tfu na ciebie


@shelby0153: Ja swoje zrobiłem, aby lockdownów nie było szczepiąc się. A ty co zrobiłeś w tym kierunku?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Nie mam nic przeciwko szczepieniom, wręcz przeciwnie, to nasza jedyna szansa na powrót do normalności. Środki socjaldystansujące takie jak całkowite lockdowny to wylewanie dziecka z kąpielą, niszczenie tkanki społecznej, prześledź sobie zachorowanie Kalifornia versus Floryda, nie ma większych różnic w przebiegu epidemii. Nadmierna izolacja, procedury antyseptyczne, ograniczanie diagnostyki, profilaktyki, podział służby zdrowia covid-noncovid. Lockdowany nie działają w sposób pozytywny, nie ma na to dowodów. Fakty są takie, że liczba
  • Odpowiedz
prześledź sobie zachorowanie Kalifornia versus Floryda


@kolegapiotrek: I jakie wnioski chcesz wyciągnąć z takiego porównania dwóch różnych miejsc?

Lockdowany nie działają w sposób pozytywny, nie ma na to
  • Odpowiedz