Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1346
Dziś na nowotwory umarło 300 osób, jutro umrze kolejne 300 i tak cały rok już od paru ładnych parunastu lat.

Czemu #!$%@? w telewizji cisza i nie ma reklam

"Polaku, uprawiaj sport, ogranicz lub wyklucz używki w stylu alkohol papierosy, badaj się regularnie!". Tylko te #!$%@? szczepienia, zaszczep się, zesraj się.

#zalesie #takaprawda #opinia #niepopularnaopinia #szczepienia #szczepionki #koronawirus #covid19
  • 157
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: panie, co pan? Szczepionke szybko mozna wziac, a takie ograniczanie uzywek to problem.

Zreszta, na lepszy sen, styl, zycia, problemy trawienne czy uplawy sa odpowiednie tabletki, ktore 'kosztuja TAK NIEWIELE' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czemu #!$%@? w telewizji cisza i nie ma reklam

"Polaku, uprawiaj sport, ogranicz lub wyklucz używki w stylu alkohol papierosy, badaj się regularnie!".


@xdrcftvgy: Wczoraj się urodziłeś, że nigdy żadnej kampanii promocji profilaktyki nie widziałeś? Albo reklam zachęcających do rzucenia palenia? O ustawie mającej przeciwdziałąć narkomanii i alkoholizmowi też nie słyszał?
  • Odpowiedz
Polaku, uprawiaj sport, ogranicz lub wyklucz używki w stylu alkohol papierosy, badaj się regularnie!". Tylko te #!$%@? szczepienia, zaszczep się, zesraj się.


@xdrcftvgy: W telewizji co najwyżej możesz usłyszeć o tabletkach na sranie, brak srania! na stanie, na opad. Na wiatry na brak wiatrów! Na schudnięcie, na grubnięcie XD Co tylko dusza zapragnie.
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: No i co ma jedno do drugiego? Jak cię boli fakt, że chorzy na covid zajmują szpitale, to jest jedno rozwiązanie - szczepienia. A akcje są nasilone, bo sprawa jest pilna. Ja się przecież nie o swoje zdrowie boje, bo się zaszczepiłem, ani o twoje, skoro sam o nie nie dbasz. Ale wkurza mnie myśl, że pzrez to, że raz jeden chociaż w historii Polacy nie mogą być w czymś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@TenTypZez: skoro się nie zaszczepiłem to mi lockdown niepotrzebny (covida przeszedłem i jak trzeba drugi raz przejdę) pytanie czego wy się boicie zaszczepieni że niby my niezaszczepieni mamy być dla was zagrożeniem? Co to za szczepionka?
  • Odpowiedz
skoro się nie zaszczepiłem to mi lockdown niepotrzebny (covida przeszedłem i jak trzeba drugi raz przejdę) pytanie czego wy się boicie zaszczepieni że niby my niezaszczepieni mamy być dla was zagrożeniem? Co to za szczepionka?


@xdrcftvgy: A ty żyjesz w jakimś innym kraju, przepraszam? Jak będzie znowu paraliż służby zdrowia, to lockdowny wprowadzą, czy tego chcesz, czy nie. Chyba, że popierasz lockdowny jedynie dla niezaszczepionych, to wtedy możemy podyskutować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TenTypZez: ten paraliż jest co roku czy był covid czy nie, popytaj lekarzy. Czwarta fala prawie połowa Polski zaszczepiona, a druga połowa pewnie przeszła chorobę. Za rok dwa ciekawe jaki będzie motyw lockdownow?

Na początku było żeby chronić babcie a teraz? Xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TenTypZez: a i po drugie lockdowny #!$%@? dają bo i tak ludzie chorowali i będą chorować, chcieli zamknąć sklepy budowlane i żeby wirus zniknął ;)
  • Odpowiedz
ten paraliż jest co roku czy był covid czy nie, popytaj lekarzy.


@xdrcftvgy: [potrzebne źródło]

Ty przespałeś ostatnią jesień, gdy mieliśmy najwięcej zgonów od II wś? Czy mieliśmy kiedyś problem z brakującymi respiratorami?

a i po drugie lockdowny #!$%@? dają bo i tak ludzie chorowali i będą chorować,


Tyle, że masz dowody na to, że działają xD

Serio, ty w ogóle kiedyś próbowałeś weryfikować swoje poglądy? Walisz samymi bzdurami, które już
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TenTypZez: po prostu #!$%@? mnie nachalna propaganda szczepień "powrót do normalnsoci" przecież dziś nikt nie mówi "zaszczep się by móc przejść covid lżej lub wcale" tylko te powroty do normalności, drzwi do normalności. A prawda jest taka że państwo dociska śrubę, ile będzie tych fal? Aż zachoruje 70 mln Polaków w statystykach?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TenTypZez: już nie wspomnę o testach które są na lotto chybił trafił (patrz przykład skoczków i sportowców, gdzie jeden test wykazuje pozytyw drugi negatyw lol XD)
  • Odpowiedz