Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1346
Dziś na nowotwory umarło 300 osób, jutro umrze kolejne 300 i tak cały rok już od paru ładnych parunastu lat.

Czemu k---a w telewizji cisza i nie ma reklam

"Polaku, uprawiaj sport, ogranicz lub wyklucz u----i w stylu a-----l p-------y, badaj się regularnie!". Tylko te j----e szczepienia, zaszczep się, zesraj się.

#zalesie #takaprawda #opinia #niepopularnaopinia #szczepienia #szczepionki #koronawirus #covid19
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubiczklan: Czekaj czekaj, bo już widzę fikołka, ale zaczekaj. Twierdziłąś, żę lockdowny nei działają i masz na to dowody. Podaję ci dowody, a ty teraz mówisz, że w ogóle kit z tym, juz cie to nie interesuje? xD

Najs troll 3/10 bo odpisałem. To podajesz te dowody, czy czarno?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: > A że przenoszą, to spójrz choćby jak było po tym, gdy otwierali szkoły. 2 tygodnie później - mamy szczyt zachorowań xd

A przywalasz się do mojego braku badań XD ponownie pytanie o Szwecję, Szwajcarię czy Luksemburg gdzie szkoły były otwarte cały rok
  • Odpowiedz
wiec czemu nie ma spotow w tv "rzuc faje, idz na rower bo zdechniesz na zawal siedzac przed tv


@xdrcftvgy: przeciez nawet na pudelku po fajkach masz ostrzezenia i obrazki z czym wiaze sie palenie. Czego jeszcze oczekujesz? Niezle projekcje masz. Widze teza juz postawiona, teraz tylko dobierasz sobie fakty wygodne dla ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AgentGRU: lol po prostu chciałbym żeby były też spoty w tej samej ilości i też jakieś nagrody do wygrania jeśli rzucę faje lub a-----l albo zacznę ćwiczyć XD
  • Odpowiedz
  • 2
@xdrcftvgy ty byś chciał cały budżet Polski zniszczyć(°° nie daj Boże ludzie przestaną pić i palić (zmniejszone wpływy z akcyzy) zaczną dłużej żyć (Totalna zapas ZUS).
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: poza tym wytlumacz mi jak to jest - wiadomo ze polska sluzba zdrowia jest niedofinansowana i problem z tym jest od lat. Kiedy w koncu ktos na powaznie podchodzi do problemu (ktory stanowi owszem niewielki element problemu zdrowia w Polsce) i faktycznie dba o profilaktyke zdrowia, tlumaczy i zacheca do szczepien to ciebie obirza ten fakt. Odnosze wrazenie ze jakby zajeli sie problemem nowotworow to narzekalbys ze nic sie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AgentGRU: a co z nagrodami, mogli by ufundować toyotę temu kto np zadba o swoje serce i nie trafi do szpitala z zawałem? Wiesz do czego pije, że jest straszna nagonka na szczepienia nieporównywalna z innymi chorobami wcale nie mniej groźnymi od covid
  • Odpowiedz
a co z nagrodami, mogli by ufundować toyotę temu kto np zadba o swoje serce i nie trafi do szpitala z zawałem?


@xdrcftvgy: nagrody to przesada i absolutnie tego nie powinno być, ale władza chce zachęcać do szczepień w każdy możliwy sposób - na niektórych podziała edukacja i spoty reklamowe, na innych "marchewka" w postaci samochodów czy hulajnóg, a na jeszcze innych "kij" - czyli zakazy dla niezaszczepionych
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy

"Polaku, uprawiaj sport, ogranicz lub wyklucz u----i w stylu a-----l p-------y, badaj się regularnie!"

Od lat są różnego rodzaje kampanie dotyczące tego o czym napisałeś - w kartonie żyjesz?

To Ci p-----------a do szczepień nie pykła.
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy "pytanie czego wy się boicie zaszczepieni że niby my niezaszczepieni mamy być dla was zagrożeniem? Co to za szczepionka?"

My? Niczego.

To nie ja za chwilę będę miał ograniczone funkcjonowanie w społeczeństwie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy Moja mama ma nowotwór, nawet nie pytaj ile załatwiania i błagania lekarzy, bo oni sami mowia, że jest takie oblozenie, że nie dają rady upchać. Leczenie ma na 16 września i się boję, że znowu zamkna szpitale i moja mama nie będzie mieć leczenia (,)
  • Odpowiedz