Wpis z mikrobloga

@hyperlink

"Jedzenie o tej porze? Nie za późno"?


A #!$%@? cię to obchodzi kto kiedy je. Zawsze wszystkim zaglądasz do talerza? Wiesz że jedzenie do 18 to mit i nie można chodzić głodnym, bo w niczym to nie pomaga, a tylko szkodzi? Jak jesz ostatni posiłek o 18, a kładziesz się na przykład o 2 to jesteś 8 godzin bez jedzenia, dodaj do tego 8 godzin snu. O ile zaśniesz z burczącym
@churros8: skąd ty wziąłęłaś że jeżdżenie wcześniej niż późno jest mitem? Cholera a ja się tyle przestawiam na to. XDD I mam wyrzuty że nie umiem.
Ale ej, motywacja była taka,że jak będę wstawał rano to prędzej wstanę, bo robotę zignoruje, ale psutego brzuszka nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hyperlink: Ja #!$%@?, ręce opadają jak czytam te wysrywy. OP przesadza bo robi z siebie nie wiadomo kogo, druga grupa przeciętniaków intelektualnych którzy nie potrafią skleić zdania złożonego ma go za przegrywa, a wystarczy zrozumieć że każdy jest inny: Jednej to zaimponuje bo tego oczekuje od swojego rozmówcy, a inna nie będzie potrafiła się rozpisać, bądź nie będzie czuła takiej potrzeby i tyle. Jak się rozmowa nie klei to wystarczy podziękować
kazda klawiatura ma swoja skutecznosc


@pi73r: Pewnie chodziło mu o resurs. xD

"Szkoda mi resursu mojej klawiatury na ciebie, zwłaszcza że piszę z telefonu." xD