Wpis z mikrobloga

@Linijkarz_z_Lotusa: jak srasz kasą to kup najdroższą w najładniejszej butelce, bo kobiety lubią jak wszystko jest ładne i dobrze wychodzi na zdjęciach. Jak masz wywalone to bierz cokolwiek w dobrej cenie. Ja miałem Wyborową po znajomości ogarniętą, nikt nie marudził, nikt nie rzygał, nikt nie umierał następnego dnia. Nawet żadnych etykiet specjalnych nie naklejaliśmy. Goście mają w zadzie czy butelka będzie ultra smukła, czy na butelce będą bociany czy chamski napis
@Linijkarz_z_Lotusa: Zrób sobie sam test, i wybierz to co Tobie będzie smakowało, bo mnóstwo osób idzie za modą i bierze piękne butelki, mniej patrząc na smak. Ja właśnie po takim teście wykluczyłem Ogińskiego i Bociana którego polecali wszyscy. Pięknie się prezentowały, ale pić się tego nie dało.

Ja polecam wszędzie Wyborową, butelka obecnie OK, cena OK, smak OK.
@Linijkarz_z_Lotusa: w ostatnich latach i tak malo wódki schodzi. Goście raczej piją wino, piwo, whisky, bimber. A wódka byleby zimna była. Jeśli nie masz milionów na wódkę, to weź coś ze średniej półki w promocji. Ludzie zapamiętają, że albo była przezajebjsta, albo beznadziejna, więc cokolwiek po środku jest bezpieczne i obojetne dla gości.
xDDD


@Klepajro: na każdym weselu na jakim byłem, ktoś, coś wylał. Nie dlatego, że był #!$%@? jak szpadel tylko po prostu z chaosu - a tu ktoś podejdzie, a tu ktoś sięgnie po jedzenie, ktoś kogoś szturchnie i bum. Lepiej mieć plamę z wódki na spodniach niż z czerwonego wina ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój znajomy, a raczej jego żona miała plamę na sukni jeszcze przed weselem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@southlander: Ogiński wchodził jak woda - nawet nie mocno schłodzony - a bocian to zależy od partii - bo raz nawet ciepła ma smak i dobrze wchodzi a raz zamrożona smakuje jak aceton - po oginskim kaca nikt u nas nie miał
Ogiński wchodził jak woda - nawet nie mocno schłodzony - a bocian to zależy od partii - bo raz nawet ciepła ma smak i dobrze wchodzi a raz zamrożona smakuje jak aceton - po oginskim kaca nikt u nas nie miał


@Drill: No cóż, zdania jak zwykle podzielone. ¯\_(ツ)_/¯
Ogińskiego, testowałem z bratem, właśnie przed weselem. Brat po skosztowaniu, drugiego kielicha już odmówił. Ja z lekkim oporem się zdecydowałem, ale trzeciego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Linijkarz_z_Lotusa: byle nie biały bocian bo się porzygać można. Stock oststniod piłem no i też kiepski ale ujdzie jak chcesz tanio. Ja czaiłem się na promocję i kupiłem absolut po 25zl w biedrze. Ogólnie ja bym brał chyba amundsena no lub tego absoluta. Nieco tańsze a ponoć dobra wódka Bjorn.
@damian5215 Miałem. Wynikła zmiana planów z wódką bo hurtownia na ostatniej prostej trochę poleciała w CH... Ale skończyło się dobrze. Kupiłem wódkę Björn, producent to BZK Alco czyli ten sam co przy kaczce.
Cena hurtowa 22,62 ładna butelka i każdy zadowolony, wesele spore trwało kilka dni, ludzie łoili sporo i zadowoleni że nie męczy. Polecam