Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wiecie ale jakiś czas temu zakończył się drugi sezon budowy schodów. Nie wrzucałem tutaj praktycznie niczego odkąd powstał nowy wykop bo po prostu nie dało się go używać. Dlatego pewnie wiele osób przegapiło to wielkie wydarzenie. Niestety schody nie są jeszcze skończone - brakuje dwóch stopni ale będą one już w stropie i podłodze. Dodatkowo muszę wzmocnić strop i wyciąć w nim dwa dodatkowe otwory bo nowe schody mają inny układ i zajmują więcej miejsca. Osoby spostrzegawcze pewnie zauważyły, że w innej części stropu została załatana dziura po starych schodach. Nie wiem kiedy się za to zabiorę bo tak naprawdę najważniejszy jest dla mnie teraz nowy dach i dopóki go nie zrobię to schody nie są mi potrzebne. Drugi sezon schodów powstał na życzenie widzów. Jeżeli chcielibyście coś jeszcze zobaczyć to piszcie w komentarzach - materiałów mam dużo ale brak weny na ich edytowanie. #stepujacybudowlaniec
FejsFak - Nie wiem czy wiecie ale jakiś czas temu zakończył się drugi sezon budowy sc...
  • 73
@RopuchYtong: chyba coś tam poprawili, Michał pytał co poprawić i jak mu opisałem problem obiecał przekazać programistom. Jak na razie mam wrażenie, że działa szybciej ale będę testował i jak się okaże wszystko ok to pewnie będę tu częściej coś wrzucał.