Wpis z mikrobloga

Czy odmawialibyście seksu współmałżonkowi który właśnie stracił pracę? (Do czasu jak znajdzie inną, tak aby to było dla niego motywacją*)?

*co zostało potwierdzone badaniami

Jak zareagowalibyście na tekst: wiesz co, nie boli mnie głowa, ale najpierw znajdź pracę

#zwiazek #seks #pracbaza
źródło: comment_1626506020V1fPouuvxqBQoI8YdhuyDI.jpg

Waszym zdaniem

  • Tak 12.0% (485)
  • Raczej nie 88.0% (3543)

Oddanych głosów: 4028

  • 117
@jmuhha: Tutaj właśnie brakuje odpowiedzi: "zdecydowanie nie", która byłaby najwięcej punktowana. Szczerze jeżeli kobieta by mi postawiła taki tekst to bardzo mocno rozważyłbym zmianę kobiety.
@jmuhha: Wykopki nie tylko łykają takie bajty, ale również nie czytają poprzednich komentarzy, w których sam autor się z nich śmieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: Moja dziewczyna jakbym stracił pracę to robiłaby mi loda żebym nie był smutny. Ha tfu na takie różowe jak ta z opisu co daje seks w nagrodę.
@jmuhha: Laska (bo w 90% chodziłoby o laski), która stosuje sex jako karta przetargowa w tym samym momencie przestaje być moja partnerka. End of story...
@jmuhha: To może inny bejt - czy można odmawiać seksu żonie, która się roztyła? :P

jak ktos od poczatku nie czerpie przyjemnosci z zycia intymnego z partnerem/partnerka to po co w ogole sie wiazac na przyszlosc skoro nie widac checi zmian a jedynie popadanie w jeszcze wiekszy marazm¯_(ツ)_/¯

Cooo, chyba sobie żartujesz, nie wiem jak toksyczną osobą trzeba być, żeby rzucać takimi tekstami.

Swoją drogą, jeśli ktoś boryka się z trudnościami
@GhostTrick: Wybacz ale to o czym piszesz ma sie nijak do szczęśliwego zwiazku mezczyzny i kobiety, ja rozumiem ze kazdy ma swoje "kategorie" ktorymi sie kieruje w zyciu ale materializm jest ostatnia cecha ktora bym sobie zyczyl u mojej partnerki
@jmuhha: *te same badania potwierdzają pozytywną korelację miedzy odmawianiem dziecku jedzenia a wydatnym poprawieniem jego wyników w nauce
Oraz między doskonaleniem przez kobietę umiejętności kucharskich, a przypalaniem jej petem.
XD
No ale do tego wszystko sie sprowadza


@Moonastro: Pisałem o dynamice relacji, nie o forsie.
To jeszcze raz, kasy może facet nie mieć, ale kobieta czuje, że walczy o sukces i ją to kręci.
Drugi facet może mieć tonę forsy (choćby ze spadku), ale osiąść na laurach bez ambicji i być sobie taką kluską.
Który będzie traktowany jak silny mężczyzna a który jak bankomat?
@jmuhha: kiedys stracilem prace ale to raczej wygladalo odwrotnie.
Co najmiej tak z 25% wiecej seksu. To chyba jakas pierwotna chec pokazania partnerowi ze jest wartosciowym facetem i zeby sie nie zalamal po stracie pracy.

Podzialalo.
Jak zareagowalibyście na tekst: wiesz co, nie boli mnie głowa, ale najpierw znajdź pracę


@jmuhha: Ja bym odpowiedział "najpierw seks, i jak będzie dobry to może coś poszukam" ... ¯\_(ツ)_/¯