Wpis z mikrobloga

@Atomus: @Fushnikov: zawsze śmieszy ten ból dupy o CR że niby brazylijski Ronaldo lepszy xD. Gówno kogo obchodzi jaki miał potencjal w 92 roku, prawda jest taka że w toku całej kariery nie pokazał jednej dziesiątej tego co CR. Brak argumentów zawsze kończy się pisaniem o magii ile Fenomeno. Od 2004 r. to Fenomeno był chodzącym obok meczów grubaskiem. Zabawne też, że nigdy nie ma pieprzenia że był lepszy od
szkoda mi twojego wysrywu bo ja uważam że CR8


@Fushnikov: a mi ciebie szkoda boomersie, tak bardzo chcesz postawić na swoim że wyjeżdzasz z jakimś Paolo który dla większości ludzi kojarzy się z pizzą. Fakt, że w ogóle porównujesz jakiegoś "dobrego" grajka z lat 70-tych z obecnymi i twierdzisz że był najlepszy świadczy o tym, że nie masz zielonego pojęcia o piłce i nie zdajesz sobie sprawy jak się zmieniła. Przypuszczam,
@Kosmiczny_pies_Kazak: Tzn Brazylijczyk Ronaldo miał kontuzje, które zrujnowały mu karierę. Przed kontuzjami w swoim prime to miał lepsze statsy niż Cristiano w tym samym wieku. Grając moim zdaniem w gorszych zespołach
W wieku 20 lat:
Cristiano Ronaldo (MU 2005/2006) 12 goli w 47 meczach
Ronaldo (Barcelona 1996/1997): 47 goli w 49 meczach
W wieku 21 lat
Cristiano Ronaldo (MU 2006/2007) 23 gole w 53 meczach
Ronaldo (Inter 1997/1998) 34 gole w
@arahooo: statystyki w jednym sezonie mają dowodzić że był lepszy? Problemy zdrowotne to nie usprawiedliwienie, doskonale pamiętam z Realu jak Ronaldo się prowadził, gdyby był profesjonalistą to ogarnąłby się. Równie dobrze ja mogę napisać, że w wieku 36 lat CR w 40 meczach strzelił 34 bramki, a Ronaldo w wieku 36 lat już nie grał. W wieku 35 lat zagrał 4 mecze i nie strzelił żadnej bramki. Nie rozumiem dlaczego mamy
@Kosmiczny_pies_Kazak: beka z ciebie i twoich bzdur chłopie, jakie 92. Jego prime był 5 lat później i w kolejnych latach. Psv, barcelona czy Inter to była magia. Gole, dryblingi, no Cristiano nie ma takiej techniki. Dłużej gra na bardzo wysokim poziomie i mógł narobić statystyk . Ale polecam sobie obejrzeć co grał Ronaldo 96-2000. Zresztą jak wrócił po kontuzji to na MŚ 2002 też wyjaśnił haterów.