Wpis z mikrobloga

@Fushnikov: rozumiem, że nerwy puszczają, obrażasz i usuwasz swoje posty xD. Może na chwilę się wyloguj czy co. Szczerze przyznaję, że myślałem że piszesz o Paolo Rossim który przynajmniej zdobył Złotą Piłkę, nie sądziłem że można być tak inteligentnym by na serio pisać o Maldinim w takim kontekście. I kto tu jest upośledzony...
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: ja Cristiano szanuje i kibicowałem by dostał złotych piłek więcej za poszczególne sezony. Ale to Messiego, Ronaldinho i Luisa Ronaldo uważam za piłkarzy poszczególnych dekad. Cristiano Ronaldo doprowadził do perfekcji większą część piłkarskiego rzemiosła itd. owszem ale w swoim prime tamci trzej potrafili zrobić jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
@Atomus: spoczko, takie twoje prawo, jak ktoś chce to może nawet Robinho uważać za piłkarza dekady. Rozumiem, że Ronaldo jednak nie strzelił w półfinale Ligi Mistrzów bramki przewrotką? Bo pisałeś że golami i techniką CR nie miał do niego podskoku, więc tak trochę dziwnie wyszło że nie odpowiadasz na moje pytanie teraz.
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: no pewnie nie strzelił ale kwestionowanie tego jak dobry był brazylijski Ronaldo jest niepoważne. Dopiero w późniejszym wieku Cristiano zaczął notować lepsze wyniki, a Ronaldo to był właśnie fenomen, grał niesamowicie w wieku 18 lat czy to reprezentacja czy kluby. Pierwsza kontuzja już obniżyła loty, a potem w realu trochę znikł ale nadal walił super bramy.
  • Odpowiedz
@Atomus: chodziło mi bardziej o rozróżnienie Ronaldów. LNdL przecież nawet nie był najlepszy w swojej epoce, a co dopiero wszech czasów. Ludzie którzy mówią w ten sposób klasycznie wpadają w pułapkę mityzowania swojej młodości.
  • Odpowiedz