Wpis z mikrobloga

Eksperyment ze spoconą Marleną 3/10 uświadomił mi, jak bardzo różowe kłamią na temat Tindera:
1. "Faceci też nie mają zainteresowań" - gówno prawda, to k0biety nie mają + żałosne opisy
2. "Ciężko poznać kogoś do związku" - XDDD chyba czada jak jesteś brzydka
3. "Mamy też ciężko" - bitch please, gruba p0lka bez zainteresowań ma do wyboru inżynierów 6/10, czadów na ONS, mokebe, habibiego i wielu innych. Nawet nie musi nic robić.

Spocony pasztet ma 100 matchy w 2 dni, ale p0lki niezadowolone bo giga chad nie przyjechał na białym koniu ¯\_(ツ)_/¯
#pieklokobiet #tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
źródło: comment_1625473336dvMqlI2whZue4410OmjUTB.jpg
  • 56
@swiety_spokoj: bo te tepe debilki mysla ze tinder jest tylko dla dziewczyn. Kiedys kolezanka mi sie zalila ze zalozyla tindera a tam żadnych interesujących facetow, zaden nic interesującego nie umie napisać. A jak sie spytałem co ona pisala to powiedziała ze to facet powinien ja zaciekawic a nie ona go XDDD. Przez tych spermiarzy #!$%@?, księżniczkom #!$%@? za mocno ego. Wina lezy 50/50 po obydwóch stronach
a niech wybrzydzają, najwyżej na starość będą same ¯_(ツ)_/¯


@se_mallo: a my bez emerytur i 70% Mirków samotnych, bo się p0lka naoglądała 365 dni i seksu w wielkim mieście i nikt nie miał prawa jej powiedzieć co #!$%@?, bo p0lka święta, zawsze dobra

Nieee, czemu znalazł się tutaj ziomek z uczelni? XD


@Mr_Sawyer: chciałem wam pokazać co samcy #!$%@? na tym potralu, dosłownie cyrk. Każdy clown ma swoją super moc,
@amantadeusz

Zawszę kisnę z tego mema, gdzie ludzie wierzą jakoby zainteresowania pomagały w podrywie xD


Bo pomagają jak odpowiednio to sprzedaż

Nurkowanie - jeżeli w piance w polskim zimnym bajorze to nie, ale jak powiesz ze jeździsz kilka razy w roku na Malediwy to tak

Stolarstwo - jeżeli powiesz ze jesteś stolarzem to nie, ake jak powiesz ze masz własną stolarnie to jak najbardziej bo widzą hajs którego nie zarobiły

Motocykle -
@Czupaczupz: To fakt. Nie chcą przepuścić żadnej potencjalnej szansy, tym bardziej że ilość polubień jakie dostaje przeciętny typ sprawia że nie ma prawa wybrzydzać jeśli chce mieć jakąkolwiek parę. Z drugiej strony dawniej stosowanie tej metody zaniżało eloscore i sprawiało że
koleś lądował z tyłu listy, więc różowa nawet nie zauważała jego profilu. Wprawdzie z eloscore zrezygnowało już jakiś czas temu, a nie wiem jak obecnie wygląda algorytm, ale na pewno
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krejziismylife: ale ja bym chciala aby znalazl jakiegos normalnego kolesia, ale na randke, a nie jakies ons. Wyszukac jakichs zwyroli ciezko nie jest, a skoro ciagle mowia, ze brzydka koboeta moze miec kogod do ZWIAZKU, to niech nie szukaja kogos na seks, bo narazie nic nie udowodnili, tylko to ze ktos ma pare, a to o niczym nie swiadczy.
@Czupaczupz: spedziłem na tinderze trochę czasu, i właściwie widzę jedno. Tam jest trochę spoko osób w tym odpadzie. Ale też są ludzie, z którymi zostałem po prostu znajomym - bo mimo wspólnych zainteresowań - po prostu nie z każdym da się zbudować związek.
A tutaj to w ogóle jest już wesoło, jak goście 2/10 odrzucają wszystkie poniżej 7/10 i płaczą, że żadna nie patrzy na charakter XD
@przegro_pisarz: nieprawda, jest mnóstwo facetów którzy piszą że szukają związku i to nie przegrywy tylko przystojne chłopaki, zadbani, wykształceni itp. Dla p0lki wszystko tylko nie spokojny, ogarnięty mirek. Bad boy z kuratorem ma większe szanse zaruchać no przecież to jest parodia XD

Takie same rezultaty osiągała zresztą laska, która testowała profil jako facet i znienawidziła k0biet. Jej profil to był mężczyzna 7/10 z fajnymi zainteresowaniami, szukający wartościowej relacji. Jak zobaczyła skalę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Krejziismylife:

lepsi są wykopowy herosi. Mieszkanie u mamy,

P0lki też mieszkają u rodziców póki ich chłopak nie przygarnie.

brak pracy,

???

brak zainteresowań

Przegrywy mają 100 razy lepsze zainteresowania niż Netflix and chill

obrażanie kobiet na każdym kroku.

Oj tak ten słynny detektor obrażania p0lek na wykopie xD

Ale wymagania z kosmosu XD.

Wymagania: nie bądź gruba i nie puszczaj się. Wielkie.
@przegro_pisarz: nieprawda, jest mnóstwo facetów którzy piszą że szukają związku i to nie przegrywy tylko przystojne chłopaki, zadbani, wykształceni itp. Dla p0lki wszystko tylko nie spokojny, ogarnięty mirek. Bad boy z kuratorem ma większe szanse zaruchać no przecież to jest parodia XD


@swiety_spokoj:
Pobijam i podbijać będę na każdym kroku. Mam w gronie znajomych normalnych, poukładanych mirasów. Wykształconych, nietoksycznych, pracujących, bez nałogów, z zainteresowaniami. I leci im któryś rok trajhardu,
Wymagania: nie bądź gruba i nie puszczaj się. Wielkie.


@niewiemcorobic:
Albo lepiej. Bezdzietny szuka bezdzietnej.

Hurr durr, nienawidzisz kobiet/dzieci. Toksyczny mizogin. Hatfu!

Przegrywy mają 100 razy lepsze zainteresowania niż Netflix and chill


Wracają mityczne zainteresowania. Smutny fakt jest taki że 95% kobiet nie robi dosłownie NIC. Netflix, chill, mejkap, ciuchy, social media. Podczas podrywowej bajery ja już sobie dawno dałem spokój w prowadzenie konwersacji w tę stronę.

Oj tak ten słynny
To jest tu chyba najbardziej zabawne że nawet w jakiejś Japonii Polka (czy tam ogólnie słowianka) ma opinię łatwej do "zrobienia" XD


@Teutonic_Reich:
W UK, wg zaprzyjaźnionych Anglików - random Ci takich rzeczy w twarz nie powie jako Polakowi (zwłaszcza jeśli duży, wytrenowany jesteś), nasze rodaczki taką reputację właśnie mają.

Rumunki się tutaj bardziej szanują.
@Czupaczupz: to raczej tak nie dziala. Ja za czasow tinderowania selekcjonowalem swajpy i trafialem na same atrakcyjne.
Potem mi sie nie chcialo czytac opisow i ogladac zdjec to wszystko w prawo szlo i jak wrocilem do manualnego trybu to mialem same paszczury w proponowanych.
Takze lepiej miec 100par wyselekcjonowanych niz 400 paszczurow
@Czupaczupz: kurde juz nie pamietam ale tinder ma jakis rating ze jak dasz komus w prawo i on/ona da w prawo to jezeli ty masz wiekszy scoring od ziomka to nic nie tracisz ale on zyskuje w swoim ratingu. Gorzej jak jestes ladna i ktos ci nie dal swajpa jednak to spadasz. W ten sposob potem wyswietlaja sie osoby tylko na podobnym poziomie.

Ps na reddicie gdzies cos jest z programistycznego