Wpis z mikrobloga

Może i Unia wporwadziła nakaz zeroemisyjności nowych budynków i zakaz rejestracji aut spalinowych, ale za to będzie można naprawić kontroler Nintendo Switch za darmo.


@Nighthuntero: miło że przypomniałeś o pozostałych pozytywnych zmianach. Teraz nie dość że będę mógł grać wygodnie w gry to jeszcze sąsiad nie będzie emitował szkodliwych związków które niszczą moje zdrowie.
nie będzie żadnego zakazu aut spalinowych


@Jasper666: "Od 1 stycznia 2035 roku redukcja emisji ze sprzedawanych nowych samochodów ma wynieść 100%. Producenci będą mogli zatem wprowadzać na rynek UE jedynie pojazdy bezemisyjne. W rzeczywistości przepisy nie są jednak „zakazem rejestracji nowych samochodów spalinowych”, jak najczęściej określa się je w prasie.

Na rynek trafiać będą mogły samochody z silnikami spalinowymi korzystające z paliw takich jak wodór, czy benzyna syntetyczna. Przynajmniej przez kolejnych
I fajnie, byle tylko twoi rodzice mieli za co i czym dojeżdzać do pracy aby mogli pracować na twoje utrzymanie.


@Nighthuntero: dziękuję za troskę ale do pracy jeżdżę bezemisyjnym tramwajem (a jakbym chciał autem to w biurze co drugie miejsce parkingowe ma ładowarkę), a rodzice już od dawna na emeryturze.

A twoja biedota nie jest wytłumaczeniem dla trucia życia innym.
@Nighthuntero: otóz to, te lemingi co się onanizują usb w aplu czy najnizszej cenie z 30 dni w sklepach (która nomen omen jest pożyteczną zmianą), jakoś nie dostrzegają żę te kwestie to plantkon w porównaniu z wielorybami pokroju próba zakazu szyfrowania wiadomści prywatnych, automatyczna moderacja treści na bazie niejasnych zasad/klucza (faktyczna cenzura), uczynienie z samochodu dobra ultra luksusowego i przymuszenie robactwa do zbiorkomu, zamach na prawo własności gdzie bez termomodernizacji budynku