Wpis z mikrobloga

Eksperyment ze spoconą Marleną 3/10 uświadomił mi, jak bardzo różowe kłamią na temat Tindera:
1. "Faceci też nie mają zainteresowań" - gówno prawda, to k0biety nie mają + żałosne opisy
2. "Ciężko poznać kogoś do związku" - XDDD chyba czada jak jesteś brzydka
3. "Mamy też ciężko" - bitch please, gruba p0lka bez zainteresowań ma do wyboru inżynierów 6/10, czadów na ONS, mokebe, habibiego i wielu innych. Nawet nie musi nic robić.

Spocony pasztet ma 100 matchy w 2 dni, ale p0lki niezadowolone bo giga chad nie przyjechał na białym koniu ¯\_(ツ)_/¯
#pieklokobiet #tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
swietyspokoj - Eksperyment ze spoconą Marleną 3/10 uświadomił mi, jak bardzo różowe k...

źródło: comment_1625473336dvMqlI2whZue4410OmjUTB.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • 11
@amantadeusz

Zawszę kisnę z tego mema, gdzie ludzie wierzą jakoby zainteresowania pomagały w podrywie xD


Bo pomagają jak odpowiednio to sprzedaż

Nurkowanie - jeżeli w piance w polskim zimnym bajorze to nie, ale jak powiesz ze jeździsz kilka razy w roku na Malediwy to tak

Stolarstwo - jeżeli powiesz ze jesteś stolarzem to nie, ake jak powiesz ze masz własną stolarnie to jak najbardziej bo widzą hajs którego nie zarobiły

Motocykle -
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@swiety_spokoj: ja gdzies slyszalam ze faceci podobno wszystko daja w prawo, a dopiero potem selekcjonuja. Umow ja z jakims normalnym przystojnym facetem, ale na randke a nie seks tp moze uwoerze, bo umawianie jej z jakimis murzynami czy innymi cyganami to gra na latwym modzie, tacy zeiqzku nje chca a ruchaja wszystko co sie rusza.
  • Odpowiedz
@Czupaczupz: lepsi są wykopowy herosi. Mieszkanie u mamy, brak pracy, brak zainteresowań, obrażanie kobiet na każdym kroku. Ale wymagania z kosmosu XD.
Niestety znaleźć dobrą osobę w obie strony jest bardzo ciężko. U kobiet częśto wymagania z amerykańskich filmów, u facetów znowu albo ruchacze, albo życiowe miernoty
  • Odpowiedz
@Czupaczupz: To fakt. Nie chcą przepuścić żadnej potencjalnej szansy, tym bardziej że ilość polubień jakie dostaje przeciętny typ sprawia że nie ma prawa wybrzydzać jeśli chce mieć jakąkolwiek parę. Z drugiej strony dawniej stosowanie tej metody zaniżało eloscore i sprawiało że
koleś lądował z tyłu listy, więc różowa nawet nie zauważała jego profilu. Wprawdzie z eloscore zrezygnowało już jakiś czas temu, a nie wiem jak obecnie wygląda algorytm, ale na pewno
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krejziismylife: ale ja bym chciala aby znalazl jakiegos normalnego kolesia, ale na randke, a nie jakies ons. Wyszukac jakichs zwyroli ciezko nie jest, a skoro ciagle mowia, ze brzydka koboeta moze miec kogod do ZWIAZKU, to niech nie szukaja kogos na seks, bo narazie nic nie udowodnili, tylko to ze ktos ma pare, a to o niczym nie swiadczy.
  • Odpowiedz
@Czupaczupz: spedziłem na tinderze trochę czasu, i właściwie widzę jedno. Tam jest trochę spoko osób w tym odpadzie. Ale też są ludzie, z którymi zostałem po prostu znajomym - bo mimo wspólnych zainteresowań - po prostu nie z każdym da się zbudować związek.
A tutaj to w ogóle jest już wesoło, jak goście 2/10 odrzucają wszystkie poniżej 7/10 i płaczą, że żadna nie patrzy na charakter XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krazownik: jasne, a ci co daja w prawo, to juz zwiazek chca. Niech sie umowi z jakims normanym ulozonym typem to uwierze, a jakims przystojnym to w ogole, bo wrdlug wykopkow brzydka moze wybierac
  • Odpowiedz
@przegro_pisarz: nieprawda, jest mnóstwo facetów którzy piszą że szukają związku i to nie przegrywy tylko przystojne chłopaki, zadbani, wykształceni itp. Dla p0lki wszystko tylko nie spokojny, ogarnięty mirek. Bad boy z kuratorem ma większe szanse zaruchać no przecież to jest parodia XD

Takie same rezultaty osiągała zresztą laska, która testowała profil jako facet i znienawidziła k0biet. Jej profil to był mężczyzna 7/10 z fajnymi zainteresowaniami, szukający wartościowej relacji. Jak zobaczyła skalę
  • Odpowiedz
To ja xd kiedyś jak jeszcze tego używałem to wszystko jeb jeb w prawo, dopiero jak mnie z kimś połączyło to sprawdzałem kto to xD


@07zglosSie: ponad 20% par napisało do Marleny. Co najwyżej giga chad może liczyc na taki wynik z naszymi biernymi witaminkami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Krejziismylife:

lepsi są wykopowy herosi. Mieszkanie u mamy,

P0lki też mieszkają u rodziców póki ich chłopak nie przygarnie.

brak pracy,

???

brak zainteresowań

Przegrywy mają 100 razy lepsze zainteresowania niż Netflix and chill

obrażanie kobiet na każdym kroku.

Oj tak ten słynny detektor obrażania p0lek na wykopie xD

Ale wymagania z kosmosu XD.

Wymagania: nie bądź gruba i nie puszczaj się. Wielkie.
  • Odpowiedz