Wpis z mikrobloga

Eksperyment ze spoconą Marleną 3/10 uświadomił mi, jak bardzo różowe kłamią na temat Tindera:
1. "Faceci też nie mają zainteresowań" - gówno prawda, to k0biety nie mają + żałosne opisy
2. "Ciężko poznać kogoś do związku" - XDDD chyba czada jak jesteś brzydka
3. "Mamy też ciężko" - bitch please, gruba p0lka bez zainteresowań ma do wyboru inżynierów 6/10, czadów na ONS, mokebe, habibiego i wielu innych. Nawet nie musi nic robić.

Spocony pasztet ma 100 matchy w 2 dni, ale p0lki niezadowolone bo giga chad nie przyjechał na białym koniu ¯\_(ツ)_/¯
#pieklokobiet #tinder #p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
swietyspokoj - Eksperyment ze spoconą Marleną 3/10 uświadomił mi, jak bardzo różowe k...

źródło: comment_1625473336dvMqlI2whZue4410OmjUTB.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: p0lki to chyba najbardziej księzniczkowa nacja na świecie. Stare PRLowskie pryki wpajają od dekad swoim synom służalczość, oddanie, białorycerstwo i zaprzedanie duszy za kawałek cippy stąd od małego polskie kobiety są uczone ze im sie nalezy, one wybierają, one czekają i one mają prawo wybrzydzać bo są witaminkami. Bez rewolucji się nie obejdzie
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj ja #!$%@? xD wiesz że jest tona ludzi (z reguły chłopów właśnie) co walą wszystko w prawo i wyłączają apke na zasadzie co się trafi to się trafi. A to baby nie mają co robić w życiu i w przerwie na Netflix czytają te #!$%@?łe opisy. Wy dalej robicie wielkie halo z apki do ruchania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
następnym razem jakbyś się bawił to zrób z niej pracownicę żabki, bo studia dają jej pewnie pewien plus w oczach ludzi, nawet jak to gównouczelnia jakaś


@se_mallo: Myślisz, że ktoś w ogóle na to zwracał uwagę? Dla spermiarza tzipa to tzipa i weźmie wszystko, bo sperma zalała mu mózg.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: bo te tepe debilki mysla ze tinder jest tylko dla dziewczyn. Kiedys kolezanka mi sie zalila ze zalozyla tindera a tam żadnych interesujących facetow, zaden nic interesującego nie umie napisać. A jak sie spytałem co ona pisala to powiedziała ze to facet powinien ja zaciekawic a nie ona go XDDD. Przez tych spermiarzy #!$%@?, księżniczkom #!$%@? za mocno ego. Wina lezy 50/50 po obydwóch stronach
  • Odpowiedz
ty w to wierzysz? Do 30 sobie poskaczą a potem będą łapać tych bogatych inceli na śluby i dziecko. Takiego zdesperowanego czarodzieja 30+ bez problemu urobi tzipą


@Pozytywny_gosc: po doświadczeniach Marleny też tak uważam. 4 mokebe w 3 dni do niej napisało, nie mówiąc o habibich i innych zagraniczniakach. Wszyscy wiemy jak p0lki na nich reagują
  • Odpowiedz
a niech wybrzydzają, najwyżej na starość będą same ¯_(ツ)_/¯


@se_mallo: a my bez emerytur i 70% Mirków samotnych, bo się p0lka naoglądała 365 dni i seksu w wielkim mieście i nikt nie miał prawa jej powiedzieć co #!$%@?, bo p0lka święta, zawsze dobra

Nieee, czemu znalazł się tutaj ziomek z uczelni? XD


@Mr_Sawyer: chciałem wam pokazać co samcy #!$%@? na tym potralu, dosłownie cyrk. Każdy clown ma swoją super moc,
  • Odpowiedz