Drugi najgorszy dzień w życiu, zaraz po śmierci najbliższej osoby.
Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek uczy się całe życie...
Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek uczy się całe życie...
absolutelynoidea via Wykop
- 2
@Historycznygagatek: Stoner
Zeby grajac takim skladem rozegrac najlepszy mecz z kims z topu w tym wieku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
RIP Leo, dzieki za te wspomnienia
#mecz #reprezentacja #wspomnienia
RIP Leo, dzieki za te wspomnienia
#mecz #reprezentacja #wspomnienia
źródło: rasialdo
Pobierz@Lamps1906: ja byłem w Radomiu na tym meczu.
@absolutelynoidea: Ebi <3
#mecz
W skali od 1 do 5 jak bardzo jarasz sie nadchodzacym mundialem?
- 1 - nie moge sie doczekac, wzialem nawet urlop 7.0% (5)
- 2 - zapowiada sie spoko, z checia poogladam 14.1% (10)
- 3 - moze obejrze pare meczow i faze pucharowa 19.7% (14)
- 4 - wywalone, zobacze max polfinaly i final 11.3% (8)
- 5 - DAWAC MI JUZ NOWY SEZON EKSTRAKLASY 47.9% (34)
@absolutelynoidea: kuzwa, można zmienić? Dałem 1 niechcący…
@absolutelynoidea: Nie będę za dużo oglądał, bo się przestawiłem na spanie w nocy, jak człowiek.
- 18
absolutelynoidea via Wykop
- 7
@okoboji: co ten Homelander
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nigeria weszla w mecz zgodnie z zalozeniami i juz prowadzi z Jamajka, zatem nasi beda musieli jutro wygrac z Ukraina, zeby miec szanse na wyjscie z grupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
#mecz
źródło: 1000001039
Pobierz#mecz Mendes co ty robisz? Dzięki Bogu, że Martinelli zwalił
absolutelynoidea via Wykop
- 0
@MrFryteczka: ja tez
- 5
#mecz 29 minuta a grali może z 5 minut
absolutelynoidea via Wykop
- 0
@WolnyBLN: Tulacz lubi to
@absolutelynoidea: jutro polska gra na deser
- 5
#mecz
Arsenal druzyna niby warta 1mld XD gra taki antyfutbol
Arsenal druzyna niby warta 1mld XD gra taki antyfutbol
absolutelynoidea via Wykop
- 1
@likeFap: jak grali ladnie i widowiskowo to byli posmiewiskiem, a teraz maja szanse zapisac sie w historii, ot, ironia losu
#mecz
Co z Bobcekiem?
- Zostaje 1.6% (1)
- Trafi do Lecha 12.9% (8)
- Trafi do Legii 8.1% (5)
- Trafi do Kebabsporu 59.7% (37)
- Trafi gdzies do 2 Bundesligi i wroci po 2 latach 17.7% (11)
@absolutelynoidea: Do Lecha to byłby bardzo fajny kierunek, ale raczej kebaby go przechwycą, albo jakieś Serie B, 2.Bundesliga
absolutelynoidea via Wykop
- 2
@Wielka-Polska-Betonowa: *wyghal 3 hazy
@absolutelynoidea: to jakiś błąd Flashscore
- 14
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-1 Lechia Gdańsk | Zapolnik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://streamin.link/v/8570b5d9
#mecz #golgif #ekstraklasa #termalica #lechia
https://streamin.link/v/8570b5d9
#mecz #golgif #ekstraklasa #termalica #lechia

absolutelynoidea via Wykop
- 5
@vorky: chlop co wyprzedzil obroncow bedac 3 metry za nimi xDDDDDDDDDDDDDD
Dlaczego mnie to nie dziwi
#mecz
#mecz
źródło: ekstrawaska
PobierzDzien jak co dzien, dzien po dniu, wciaz sie dzieje zycia cud
#tinder
#tinder
źródło: narynkuswinbezzmian
Pobierz
absolutelynoidea via Wykop
- 3
NIE MA CHWILI BYM NIE MYŚLAŁA O TOBIE. NIE MA NOCY BYM NIE WIDZIAŁA CIEBIE W SNACH... ale tylko takim wydaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
źródło: images (45)
Pobierz
absolutelynoidea via Wykop
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
absolutelynoidea via Wykop
- 0
@paniswiata: szkoda, ze nie mozna tu zmienic nicku, przez co dalej bedziesz wprowadzac ludzi w blad ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Osiągnięcia
Rocznica
od 28.05.2026Rocznica Mikroblogger
od 24.10.2025Mikroblogger

















#heheszki #mecz #pilkanozna
źródło: 11119
Pobierz