Wpis z mikrobloga

Już teraz na spokojnie, po testach okazuje się że moja dziewczyna jest w ciąży. Ok, trochę planów się musi zmienić, cieszyłem się w weekend, chlalem z kumplami.. teraz do mnie to dociera i kurde, czy ja chcę czy my chcemy tego dziecka, praktycznie w ogóle nie miałem styczności z małymi dziećmi, guwniaki w większości przypadków mnie #!$%@? niż zachęcały do tego aby je posiadać... Będzie masakra, bo finansowo myślę że ogarniemy, mieszkanie też będzie w październiku jakoś to kurde sama wizja dziecka mnie zaczyna przerażać. Ja #!$%@?, co się #!$%@? w moim życiu.. #niebieskiepaski #rozowepaski #ojcostwo #dzieci
  • 144
@sz__po: także weźmiesz odpowiedzialność za ewentualne dalekosiężne konsekwencje, jeśli kogoś do tego "rozwiązania" przekonasz? Jeśli po czasie u kobiety pojawia się myśli, jakie by było to dziecko, gdyby urodziło się 5 lat temu?


Lol, co to za erystyka xd Dlaczego miałbym brać odpowiedzialność za kogokolwiek po za sobą? Równie dobrze, możesz sobie zadać samemu pytanie, czy weźmiesz odpowiedzialność za przekonanie kogoś do rodzicielstwa xddd

OP jest w sytuacji w której jego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Komentarze pod tym wpisem powinny być nauczką dlaczego nie warto brać jakichkolwiek informacji z wypok kropka #!$%@? pe el.

Połowa jak nie więcej #!$%@? klasyczne polskie kocopoły typu "jakoś to będzie" bo pewnie dokładnie w ten sam #!$%@? sposób robili to samo bo po co analizować życie, jednak pod żadnym pozorem nikt nie ma prawa tego kwestionować.

Kolejny odezwał się wojujący antynatalista który tak naprawdę próbuje podbudować sobie ego a nie starać
@Drezv to, że jesteś przerażony to normalne, różowa też jeśli nie panikuje to zapewne będzie. I to też będzie normalne, bo czeka Was mała rewolucja i zdajecie sobie sprawę jak wiele od Was będzie teraz zależało.
Ale po urodzeniu okaże się, że to naprawdę nie jest takie straszne jak się wydawało, będzie inaczej - czasem trudno (te 3 pierwsze miesiące mogą być ciężkie, ale naprawdę da się przeżyć), czasem super, czasem (bardzo
@Drezv: Aborcja w Czechach jest tania a nawet za darmo, dodatkowo zwiedzisz Pragę. Chyba że bliżej do Niemiec. Leki poronne są tanie. A zajść w ciążę można jeszcze wiele razy.
@Drezv:

Mnie dziecko wzięło częściowo z zaskoczenia ale super ogarnęliśmy i po ponad 8 miesiącach nie pamiętam, że młodego nie było kiedyś z nami. Dawniej bałem się, że dziecko to tylko sranie, darcie japy i pożegnanie ze znajomymi i hobby, ale #!$%@? prawda. Trzeba się tylko z babą dobrze zorganizować, a jak masz jeszcze jakąś babcię do pomocy to już w ogóle bajlando. Teraz kiedy syn uśmiecha się do mnie wszystkimi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drezv: że tak powiem podejście do dzieci miałem podobne. Lubiłem je w skali 4/10 gdzie 1/10 to matka Madzi a 10/10 to Trynkiewicz

Po prawie roku od urodzenia stwierdzam że to coś wspaniałego. Nieprzespane noce, brak czasu dla siebie ale warto. W #!$%@? warto