Wpis z mikrobloga

Już teraz na spokojnie, po testach okazuje się że moja dziewczyna jest w ciąży. Ok, trochę planów się musi zmienić, cieszyłem się w weekend, chlalem z kumplami.. teraz do mnie to dociera i kurde, czy ja chcę czy my chcemy tego dziecka, praktycznie w ogóle nie miałem styczności z małymi dziećmi, guwniaki w większości przypadków mnie #!$%@? niż zachęcały do tego aby je posiadać... Będzie masakra, bo finansowo myślę że ogarniemy, mieszkanie też będzie w październiku jakoś to kurde sama wizja dziecka mnie zaczyna przerażać. Ja #!$%@?, co się #!$%@? w moim życiu.. #niebieskiepaski #rozowepaski #ojcostwo #dzieci
  • 144
xD życie to cierpienie, typowe dla gimbolibkow

oczywiście, że rozumiem, bo interesowałem się tym tematem jak ty w gimbazie miałeś dwoje z majzy, po prostu antynatalisci to rak środowiska wolnościowego

i jest urojona, bo #!$%@? jest twoja a nie obiektywna baranie xD


@flumpy_bread: Nie ma to jak używać w stosunku do kogoś przedrostka "gimbo" i produkować taki wysryw niczym niepoparty xD Rak bo... bo tak xD

Nie, to ty masz urojenia
@flumpy_bread: dobra lecisz na czarną jełopie, bo szkoda mi czasu na takiego buraka i chama.
Obiektywnej moralnosci nie ma, ale raczej mało kto w naszej kulturze uznaje inną moralność niżtaka, gdzie moralne jest nie krzywdzenie innych. Jeśli nie jesteś wyjątkiem to nie będąc antynatalistą jesteś hipokrytą.
Nie pozdrawiam