Wpis z mikrobloga

Jak można bronić człowieka, który cały czas przed wyborami mówił, że obniży podatki, będzie wspierał przedsiębiorców i obniży deficyt budżetowy,, a po wygranych wyborach zrobił dokładnie odwrotnie?

Po każdych wyborach wykopki wypłakują się, że w "tym kraju" nigdy nie będzie lepiej, bo stare baby głosują na PiS lub PO i zmieniają się w ten sposób tylko partie przy korycie, a teraz pojawia się Tusk - twarz jednej z tych partii i gdy go widzą dostają chyba orgazmu, bronią go("No bo PiS gorszy a wogule to Tusk nic nie kłamał i nie było nic Tusk najlepszy prosze panie Tusk osiondź mi na mordzie, 60 groszy za wpis pisowczyku?") i deklarują się, że będą na niego głosować - dokładnie jak te stare baby, które wcześniej wyśmiewali.

Jesteście żałośni, nie pozdrawiam.
#polska #tusk #polityka
  • 118
@Ethellon: Ta stare baby xd statystyki wieku pokazały dokładnie jak wyglądało głosowanie i jak wyglądy oddane głosy zależnie od wieku. Głównym dramatem polskich wyborów jest to że w Polsce nie głoduje się "za czymś" tylko"przeciw czemuś" to dlatego jest jej jest. PiS jest tak znienawidzony że następnym razem wygra po bo jako jedyni mają szansę. Wygra po nie dlatego że ktoś myśli że będzie lepiej tylko dlatego że wysadza z siodła
Wykopki mają pamięć gupika, za kilka lat będą się jarać Kaczyńskim.


@KlawyMichau: chyba Cię cycki swędzą. Kaczyńskim jarały się dzieciaki, nie pamiętające pisu 2005-2007. Ja pamiętałem i ostrzegałem wszystkich, którzy zdawali się zapomnieć co pis ówcześnie odwalał, że to banda dewotów i wiernych miernot z zerem na czele. Rządzili dwa lata, także może nie zdążyli utkwić w pamięci, teraz jednak będą mieć na koncie 8 lat rządów, więx możliwe że ludzie
to on odpowiada za skazanie TYLKO mężczyzn na tyranie do 67roku życia zanim przejdą na emeryturę.


@Pitu33: ale #!$%@?. Podniesiony wiek emerytalny to obowiązek patrząc na piramidę wieku, walący się system emerytalny i wysokość emerytur. Za chwile będzie biadolenie, że emerytura nie wystarcza na jedzenie i leki, a co tam, że kobiety siedzą na niej ponad 20 lat. Ten wiek przejścia na emeryturę również wyrównał, gdzie kobiety miałyby ten próg dopiero