Wpis z mikrobloga

Jak można bronić człowieka, który cały czas przed wyborami mówił, że obniży podatki, będzie wspierał przedsiębiorców i obniży deficyt budżetowy,, a po wygranych wyborach zrobił dokładnie odwrotnie?

Po każdych wyborach wykopki wypłakują się, że w "tym kraju" nigdy nie będzie lepiej, bo stare baby głosują na PiS lub PO i zmieniają się w ten sposób tylko partie przy korycie, a teraz pojawia się Tusk - twarz jednej z tych partii i gdy go widzą dostają chyba orgazmu, bronią go("No bo PiS gorszy a wogule to Tusk nic nie kłamał i nie było nic Tusk najlepszy prosze panie Tusk osiondź mi na mordzie, 60 groszy za wpis pisowczyku?") i deklarują się, że będą na niego głosować - dokładnie jak te stare baby, które wcześniej wyśmiewali.

Jesteście żałośni, nie pozdrawiam.
#polska #tusk #polityka
  • 118
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Ethellon: panie Kapitanie, to na kogo głosować? Nie ma żadnej alternatywy


@kabasyl: ludzie myślą, że nagle można wybrać polityków z dupy i będzie cacy xD Trzeba mieć doświadczenie w goveringu, w polityce, na salonach, obycie z tym jak działa państwo i biznes bo bez tego ani rusz xD Ale dzieci dalej wierzą w jakaś trzecią opcję. Mieliśmy już takie trzecie opcje - Samoobronę, LPR, Konfederację, Kukiza, Palikota (jako jedyny coś
To jest powód, żeby wracać do wcześniejszego "źle"? Nie warto zagłosować na kogoś innego, żeby było w końcu dobrze?


@Ethellon: niby masz rację, ale do tej pory nie działało. Poza tym, absolutnie nikt nie ma teraz nic sensownego do zaoferowania, a niektórych można się wręcz bać co najmniej na równi z obecną władzą. No i też nikt inny nie wydaje się dość duży, żeby mieć szanse.

Wolę to wcześniejsze, poznane już,
@Ethellon przed wyborami - "noo, wkoncu dobra partia X, głosujemy, #!$%@?ć tych Y" rok po wyborach - "#!$%@? partia X, #!$%@? zaś kłamią, tylko kradną i nic więcej" kolejne wybory "nie no za Y to chociaż było jako tako i cyk na Y" po wyborach "#!$%@? Y znowu klamio, #!$%@? kradną jak nigdy" i znów wybory "jednak za X było lepi" i tak kółko #!$%@? kręci się od magdalenki ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Ethellon: wierzysz w takie obietnice jak zmniejszenie podatku w trakcie jednej kadencji? Myślisz że konfa u władzy obniżyłaby podatki? Wiesz dlaczego to się nie stanie? Za co chcesz utrzymac emerytów, służbę zdrowia, policję, wojsko, infrastrukturę? Rozumiesz dlaczego żadna partia nie obniży podatków. Jedyne co jest możliwe to uproszczenie prawa tak aby przyciągnąć biznes i dlatego właśnie zagłosuje na PO. Dla biznesu stabilność prawa powinna być priorytetowa ale nie w Polsce januszerka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ethellon: od momentu jak wrócił słyszę tylko Tusk, Tusk, Tusk, w tvpis Tusk 24h/7. Jak on to dzeli Polaków a jaro najlepszy szkoda że zapomnieli powiedzieć kto chciał jesienią użyć wojsko przeciw obywatelom. Nie jestem za Tuskiem ale jestem za tym by #!$%@?ć ten pisowski rząd. Wystarczy by nie mieli większości, tyle i aż tyle dzięki takiemu Tuskowi to się może udać
Jak można bronić człowieka, który cały czas przed wyborami mówił, że obniży podatki, będzie wspierał przedsiębiorców i obniży deficyt budżetowy,, a po wygranych wyborach zrobił dokładnie odwrotnie?


@Ethellon: To powiem ci coś lepszego, sa ludzie którzy wierzą, że Konfederacja obniży podatki, mimo że już teraz mówią, że to się nie wydarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ethellon: Najlepiej głosowac na kogoś spoza bandy, jeszcze nie spalonego ze zgodnymi chociaż ciężko od dawna o kogoś takiego. Jeśli jednak zestawimy PiS i PO to głosuje na PO, jest mniejszym złem odkąd PiS pokazał co potrafi, a nawet jakby odwalali to samo to choćby po to żeby #!$%@?ć pisowcow ze stanowisk
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pitu33: Jak czytam idiotów którzy jedyne co potrafią to zwyzywać nie popierając tego żadnym argumentem to mam to samo.

I bardzo mnie ciekawi jak niby kraj z naszą demografią ma utrzymać najniższy wiek emerytalny w UE.