Wpis z mikrobloga

Jak można bronić człowieka, który cały czas przed wyborami mówił, że obniży podatki, będzie wspierał przedsiębiorców i obniży deficyt budżetowy,, a po wygranych wyborach zrobił dokładnie odwrotnie?

Po każdych wyborach wykopki wypłakują się, że w "tym kraju" nigdy nie będzie lepiej, bo stare baby głosują na PiS lub PO i zmieniają się w ten sposób tylko partie przy korycie, a teraz pojawia się Tusk - twarz jednej z tych partii i gdy go widzą dostają chyba orgazmu, bronią go("No bo PiS gorszy a wogule to Tusk nic nie kłamał i nie było nic Tusk najlepszy prosze panie Tusk osiondź mi na mordzie, 60 groszy za wpis pisowczyku?") i deklarują się, że będą na niego głosować - dokładnie jak te stare baby, które wcześniej wyśmiewali.

Jesteście żałośni, nie pozdrawiam.
#polska #tusk #polityka
  • 118
@Ethellon: +1000. Wypadałoby mieć jakiekolwiek standardy, a nie uciekać do pierwszego lepszego, bo "przynajmniej nie jest AŻ TAK zły jak Kaczyński". Nie bez powodu PiS zdobył większość parlamentarną po rządach Tuska. I w przynajmniej jednej rzeczy pisowcy są lepsi od Tuska - w spełnianiu obietnic wyborczych.
Jak można bronić człowieka, który cały czas przed wyborami mówił, że obniży podatki, będzie wspierał przedsiębiorców i obniży deficyt budżetowy,, a po wygranych wyborach zrobił dokładnie odwrotnie?


@Ethellon: chodzi ci o Kaczyńskiego i PiS, co nie? To multum nowych, malutkich podatków i danin, walka z przedsiębiorcami - nie tylko ciebie to wkurza... A, i zapomniałeś o łamaniu prawa, nepotyzmie i 70 milionach :-)
@Ethellon: To jest powrót do poprzedniego "źle", bo nie widać alternatywy. Lewica, Razem, Konfederacja? Każde ma swoje porąbane odpały i nie jest alternatywą, jedynie zostaje Hołownia, ale sporo ludzi nie chce mu zaufać, więc oczywiście, że jeżeli Tusk da radę złapać PO i ustawić ich odpowiednio to ludzie na nich zagłosują. Ja osobiście będę się pewnie zastanawiał między PO, a Hołownią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@willyfog: Zadałem pytanie na kogo spoza tej kliki mamy głosować, skoro alternatywy brak. A Ty o głosowaniu w kółko na tych samych xD
@Ethellon Fair Play Gwiazdowskiego, Kukiz15, Konfederacja, Hołownia - alternatywy powstają i przyczyniają się jedynie do umocnienia pozycji dwóch głównych sił.
Ty masz jakiś pomysł który realnie coś zmieni czy tylko narzekasz dla samego faktu narzekania?
@NiepoprawnyKomentator: Ja na Korwina głosowałem bodaj w Eurowyborach, głosowałem na Ruch Palikota, w 2015 nie pamiętam ale możliwe, że na sld (Nowoczesną wyeliminowałem przed wyborami, Kukiza od początku nie kupiłem), gdzieś tam ostatnio na Razem (tak jak i na sld w ramach przesunięcia okna overtona w sprawach światpoglądowych, ale już ich skreśliłem definitywnie po ostatniej akcji). Na wielu innych po drodze liczyłem, ale nie zaistnieli.
Hołowni mógłbym dać szansę ale więcej
@Ethellon: z rigczem. Brawo. Ja jednak pozdrawiam. Poczekam i będzie mi się śmiać chciało jak jemu się też nie uda i zaczną ci sami narzekać znowu :D Taki już naród narzeka, potem narzeka, a karawana idzie dalej. Z fartem Miras