Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z babą

Jesteśmy już ze sobą pare lat - ogólnie śliczna dziewczyna (level 24), ale od kiedy zamieszkaliśmy mam z nią problem. Jest totalnie niedojdą życiową. Nic nie potrafi się ogarnąć, nie umie gotować, nie robi zakupów, pieniędzy też nie zarabia. W sumie to tylko leży i scrolluje instagrama i oglada netflixa.

Gdy jej coś powiem to mówi, że nie ma siły tego ogarnąć a godzinę później idzie #!$%@? kupować ciuchy (za hajs matki bo swojego oczywiście nie ma). Do tego mówi mi, że ja sam nic nie robię chociaż mam totalny #!$%@?... Pracuje, dorywczo prowadzę firmę, robie zakupy, zamawiam jedzenie, płace za mieszkanie, sprzątam w Soboty.

Ogólnie totalnie nie potrafi dbać o dom, siebie - mnie. Nic nie planuje, nic nie ogarnia. Ciągle leży albo Pali fajki bo ponoć ma chandrę. Nie ogarnia jedzenia (jak jej nie zamówię sushi to nie je nic albo #!$%@? mrożone pierogi). Zamiast coś ogarnąć to ciągle ogląda Netflixa. Gdy coś od niej wymagam to wielce oburzenie.

Nie ma na siebie pomysłu - skończyła gówno studia i w sumie to nawet po nich nie ma pracy. Ma do wszystkich pretensje tylko nie do siebie.

Totalnie nie umie oszczędzać - jak dostanie hajs od rodziców to wszystko #!$%@? a potem pożycza ode mnie.

Po prostu nie czuje, żeby była moją partnerką życiową - jak już to taką kukiełką co ładnie wygląda tylko. Totalnie straciłem zajawę.

#zwiazki #rozowepaski #milenialsi #mgtow
  • 101
No ale to wszystkie laski takie są czy ja tylko na takie trafiam?


@wykraczajacypozapole:

Nie byłem chyba nigdy nawet w pobliżu takiego glona o którym tutaj piszesz.

Miałem kiedyś taką sytuację, że przetrąciłem sobie kręgosłup i 2 miesiące prawie nie chodziłem - leżałem na podłodze w salonie i marzyłem o tym żeby umrzeć. Moja ówczesna partnerka robiła godzinną przerwę w pracy, żeby zrobić mi świeże drugie śniadanie i przypilnować, żebym trochę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@wykraczajacypozapole: no ale dlaczego z nią jesteś? Bo wypisałeś 1000 jej wad i tylko jeden komplement "jest śliczna". No to jak masz takie kryteria to masz co wybrałeś. Uroda jest fajna, ale przemija, poza tym nawet najładniejsza morda się nudzi jak jest przyklejona do kogoś kto ma średni charakter. Następnym razem radzę patrzeć na coś więcej niż wygląd i nie będzie problemu :)
To na co Ty jeszcze czekasz ? Przecież jak jesteś świadomy jej wad i tego umysłowego kalectwa to nie sadze żebyś był zakochany po uszy, szkoda Twojego życia, widać ze zarobiony i ambitny jesteś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wykraczajacypozapole: Jej problem jest to, że to leniwa rozpuszczona p0laka. Jeśli jesteś frajerem nic z tym nie rób i ciesz się tym co masz teraz, bo później będzie tylko gorzej, a jak urodzi gówniaka polaka to już w ogóle zdechniesz z przepracowania, bo przecież pańcia p0lka urodziła co zwalnia ją dożywotnio z obowiązków. Znam taki typ i szkoda życia, bo masz jedno. Sam mam pracującą, ambitną, troskliwą i opiekuńczą żonę z