Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z babą

Jesteśmy już ze sobą pare lat - ogólnie śliczna dziewczyna (level 24), ale od kiedy zamieszkaliśmy mam z nią problem. Jest totalnie niedojdą życiową. Nic nie potrafi się ogarnąć, nie umie gotować, nie robi zakupów, pieniędzy też nie zarabia. W sumie to tylko leży i scrolluje instagrama i oglada netflixa.

Gdy jej coś powiem to mówi, że nie ma siły tego ogarnąć a godzinę później idzie #!$%@? kupować ciuchy (za hajs matki bo swojego oczywiście nie ma). Do tego mówi mi, że ja sam nic nie robię chociaż mam totalny #!$%@?... Pracuje, dorywczo prowadzę firmę, robie zakupy, zamawiam jedzenie, płace za mieszkanie, sprzątam w Soboty.

Ogólnie totalnie nie potrafi dbać o dom, siebie - mnie. Nic nie planuje, nic nie ogarnia. Ciągle leży albo Pali fajki bo ponoć ma chandrę. Nie ogarnia jedzenia (jak jej nie zamówię sushi to nie je nic albo #!$%@? mrożone pierogi). Zamiast coś ogarnąć to ciągle ogląda Netflixa. Gdy coś od niej wymagam to wielce oburzenie.

Nie ma na siebie pomysłu - skończyła gówno studia i w sumie to nawet po nich nie ma pracy. Ma do wszystkich pretensje tylko nie do siebie.

Totalnie nie umie oszczędzać - jak dostanie hajs od rodziców to wszystko #!$%@? a potem pożycza ode mnie.

Po prostu nie czuje, żeby była moją partnerką życiową - jak już to taką kukiełką co ładnie wygląda tylko. Totalnie straciłem zajawę.

#zwiazki #rozowepaski #milenialsi #mgtow
  • 101
@wykraczajacypozapole no panie to sam sobie odpowiedziałeś na parę pytań w tym opisie. Ludzie się raczej nie zmieniają a wręcz przeciwnie - szybko się przyzwyczajają do stanu jaki mają i jak coś się zaczyna zmieniać to wielkie pretensje. Porozmawiaj z nią i bez ogródek powiedz że nie chcesz żyć z pasożytem. Ona strzeli focha, #!$%@? się, będzie mówić, że już jej nie kochasz i w ogóle. Ale chyba sam nie chcesz utrzymywać
Najlepsze jest to, że wszystko co mamy totalnie wychodzi ode mnie. Płace za zajebiste mieszkanie, woże ją, karmie. To jeszcze na koniec dnia mi powie, że chciałaby mieć BMW X5 - co sprawa, że czuje się jak gówno, bo chce oszczędzać na dom xD