Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z babą

Jesteśmy już ze sobą pare lat - ogólnie śliczna dziewczyna (level 24), ale od kiedy zamieszkaliśmy mam z nią problem. Jest totalnie niedojdą życiową. Nic nie potrafi się ogarnąć, nie umie gotować, nie robi zakupów, pieniędzy też nie zarabia. W sumie to tylko leży i scrolluje instagrama i oglada netflixa.

Gdy jej coś powiem to mówi, że nie ma siły tego ogarnąć a godzinę później idzie #!$%@? kupować ciuchy (za hajs matki bo swojego oczywiście nie ma). Do tego mówi mi, że ja sam nic nie robię chociaż mam totalny #!$%@?... Pracuje, dorywczo prowadzę firmę, robie zakupy, zamawiam jedzenie, płace za mieszkanie, sprzątam w Soboty.

Ogólnie totalnie nie potrafi dbać o dom, siebie - mnie. Nic nie planuje, nic nie ogarnia. Ciągle leży albo Pali fajki bo ponoć ma chandrę. Nie ogarnia jedzenia (jak jej nie zamówię sushi to nie je nic albo #!$%@? mrożone pierogi). Zamiast coś ogarnąć to ciągle ogląda Netflixa. Gdy coś od niej wymagam to wielce oburzenie.

Nie ma na siebie pomysłu - skończyła gówno studia i w sumie to nawet po nich nie ma pracy. Ma do wszystkich pretensje tylko nie do siebie.

Totalnie nie umie oszczędzać - jak dostanie hajs od rodziców to wszystko #!$%@? a potem pożycza ode mnie.

Po prostu nie czuje, żeby była moją partnerką życiową - jak już to taką kukiełką co ładnie wygląda tylko. Totalnie straciłem zajawę.

#zwiazki #rozowepaski #milenialsi #mgtow
  • 101
@wykraczajacypozapole: Moja poprzednia ex byla bardzo podobna do tego co opisujesz tutaj i tez sie chciala ogarnac ale na checiach sie zawsze skonczylo. Byl to tez ciekawy eksperyment psychologicznos-spoleczny ktory widzialem na oczy ze w momencie kiedy pomagalem jej przyblizac sie do celu, tak jakby wpadala w panike ze juz niedlugo bedzie ogarnieta i musiala pracowc itd i wtedy gwaltowanie sie wycofywala z postepow i konczylo sie w punkcie zero. Oczywiscie
Jesli nie, to wróżę ci, że będziesz wiecznym nieudacznikiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wykraczajacypozapole: Jesli pomyslałeś, że próbowałem cie obrazić to oświadczam, że absolutnie nie.

Mam przykład w realu. Chłop zasuwa na 2 etaty, podnosi swoje kwalifikacje, utrzymuje siebie, ją i dom. Ona nie pracuje, siedzi w domu.

Już nie raz usłyszał od niej, że on jest nieudacznikiem.
Jesteśmy już ze sobą pare lat


@wykraczajacypozapole: Jesteście parę lat razem i dopiero po wprowadzeniu do ciebie zauważyłeś, że ona nic nie robi i nie umie? To o czym żeście rozmawiali wcześniej, jak spędzali czas? Tylko na ruchańsku?

Ciężko mi uwierzyć, że można być tak głupim, i niekoniecznie piszę tu teraz o niej. Bo ona to się akurat widać, ustawiła w sam raz. Po co jej pożyczasz kasę jak ona nie