Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z babą

Jesteśmy już ze sobą pare lat - ogólnie śliczna dziewczyna (level 24), ale od kiedy zamieszkaliśmy mam z nią problem. Jest totalnie niedojdą życiową. Nic nie potrafi się ogarnąć, nie umie gotować, nie robi zakupów, pieniędzy też nie zarabia. W sumie to tylko leży i scrolluje instagrama i oglada netflixa.

Gdy jej coś powiem to mówi, że nie ma siły tego ogarnąć a godzinę później idzie #!$%@? kupować ciuchy (za hajs matki bo swojego oczywiście nie ma). Do tego mówi mi, że ja sam nic nie robię chociaż mam totalny #!$%@?... Pracuje, dorywczo prowadzę firmę, robie zakupy, zamawiam jedzenie, płace za mieszkanie, sprzątam w Soboty.

Ogólnie totalnie nie potrafi dbać o dom, siebie - mnie. Nic nie planuje, nic nie ogarnia. Ciągle leży albo Pali fajki bo ponoć ma chandrę. Nie ogarnia jedzenia (jak jej nie zamówię sushi to nie je nic albo #!$%@? mrożone pierogi). Zamiast coś ogarnąć to ciągle ogląda Netflixa. Gdy coś od niej wymagam to wielce oburzenie.

Nie ma na siebie pomysłu - skończyła gówno studia i w sumie to nawet po nich nie ma pracy. Ma do wszystkich pretensje tylko nie do siebie.

Totalnie nie umie oszczędzać - jak dostanie hajs od rodziców to wszystko #!$%@? a potem pożycza ode mnie.

Po prostu nie czuje, żeby była moją partnerką życiową - jak już to taką kukiełką co ładnie wygląda tylko. Totalnie straciłem zajawę.

#zwiazki #rozowepaski #milenialsi #mgtow
  • 101
Może do psychologa ją wysłać?
Najlepiej to z nią to omówić - jakie ma plany na przyszłość, ci chce w życiu robić. Bo to nie jest normalne. Choć przyznam, że sama największego doła miałam po obronieniu się i rok po narodzinach córki.
@wykraczajacypozapole Zawsze się zastanawiam - wy macie oczy w dupie czy co? Jesteście ze sobą kilka ładnych lat, nikt mi nie wmówi, że takich rzeczy nie da się zauważyć od razu. Tyle razy byłeś u niej to nie widziałeś jak to wygląda, nie spedzaliście ze sobą całych dni? Takie rzeczy wychodzą bardzo szybko, sam przecież będąc z nią wiedziałeś że studiuje gównokierunek.
@Czupaczupz Moje doświadczenie mówi co innego, bo zazwyczaj taka musiała się zajmować rodzeństwem jak ma młodsze, a rodzice byli w pracy albo gotować obiad jak przyszła wcześniej ze szkoły. I takie umiejętności widać od razu w człowieku, nie trzeba zamieszkać razem, żeby zobaczyć że laska ma dwie lewe ręce do wszystkiego.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Mathas: moje wiejskie kolezanki to zazwyczaj w lo puszczone ze smyczy, ktore przyjechaly do powiatowego i balowaly z byle kim i sie puszczaly najwiecej, bo zawsze byly trzymane w domu. A po 20 roku zycia przeinaczaly sie w madki p0lki, bo seba z remizu zalal i trzeba dziecko urodzic. 90% kolezanek wiejskich ze szkoly ma juz dziecko i slub, no bo jak to dziecko bez slubu, a mamy dopiero 24 lata.
@wykraczajacypozapole: To się nazywa kobieta-łabędź. Tak już jest będzie, nie licz na to, że cokolwiek się zmieni, co najwyżej będzie wymagała więcej kasy. Ogólnie to jest dużo dziewczyn, które w tym wieku nie ogarniają jeszcze życia, bo nigdy nie musiały tego robić. I wiele z nich wyprowadza się od rodziców, uczy się gotować, sprzątać i świetnie sobie radzą. Ale do tego trzeba mieć jakąś motywację. Najlepiej chyba jak dziewczyna mieszka przez
@janeeyrie: Jeśli gotowanie i sprzątanie to dla kogoś problem życiowy to co będzie dalej... :D Powiedziałbym, że gotowanie i sprzątanie to jedne z przyjemniejszych rzeczy w dorosłym życiu jak zaczną się prawdziwe problemy albo brak hajsu.