Wpis z mikrobloga

@Tosh: no tyle co się w szkole na przerwach polansowało albo w domu używało zamiast innego sprzętu audio - no bo to empetrójka więc trzeba ją na siłę poużywać
To było moje marzenie z dzieciństwa. Zbierałem długo. W końcu zamówiłem najmniejszą i najtańsza wersję chyba 256mb. Paczka przyszła w piątek po południu - czyli idealnie. Wyobrażałem sobie cały weekend słuchania i zabawy. Otwieram, wgrywam mp3, odpalam.. a tam cisza w jednym uchu.. () Reklamację uznano, ale w tamtych czasach wysyłka, rozpatrzenie i dostawa nowego trwała z miesiąc. Trauma do dziś ( ͡° ͜
@Baero: Super sprzęt był, i można było na nim wygodnie internet nosić dzięki temu, ze był pendrivem z wyświetlaczem. Moja mama wygrała taki 256 mega w konkursie SMS w TVP, był wówczas wart prawie 400 zeta i to była fura siana. Co ciekawe leży na strychu, z rok temu go sprawdzałem i działał :)
@Baero: Kupiłem dokładnie takiego za odłożony żołd chyba w 2006 - 2007. Super sprawa. Pamiętam jak wygrzewałem się potem na plaży i słuchałem z niego trance.
Służył mi dzielnie jako pendrive i mp3 na plaży jeszcze przez 10 lat. Niestety, pękła obudowa i uszkodziłem płytkę w środku. Używałbym dalej ze względu na sentyment.