Ja piłkę nożną oglądam od święta, ale wczoraj byłem zdziwiony co ten mecz tak płynnie idzie i dopiero dziś się dowiedziałem o tych zmianach w przepisach, że mają 10s na zmianę, 5s na wyrzut z autu, a po interwencji medycznej mają 60s poza boiskiem XD Właśnie to co mnie zdziwiło, to to, że nie było żadnej interwencji medycznej w meczu otwarcia, normalnie jak "renkom odjoł", a druga sytuacja, to kiedy zawodnik Meksyku

mandanda













