Wpis z mikrobloga

@derton778: @wassko Dlatego mam za sobą prawie 30 wizyt u prostytutek. Dzięki takiemu przebiegowi już się nie zastanawiam która ile miała ( ͡º ͜ʖ͡º) może nawet dobiję do łacznych 50 wizyt i wtedy zacznę się za kimś rozglądać bo mając parę lat temu takie same rozkminy też anulowałem parę szans na związek. A odkąd zacząłem prostytuki ruchać mam swoją przeszłosć seksualną i nie będę wnikał w
@wassko: Dbam o zdrowie ect. Ale cos w tym jest. Byłem prawiczkiem do 26 roku życia. Też ze swojej winy, bo w gimnazjum, liceum byłem strasznie nieśmiały, ale wiesz, mając 14 lat szanse na pierwszy raz, a mentalni miałem wtedy z 10 i gierki komputerowe. Okres studiów to unikanie seksu, bo wielu kumpli zaliczyło wpadki i zostali ojcami. Potem odkrycie wykopu i depresja, że muszę się zastanawiać ile miała dana osoba
@Manden
O to akurat prawda, jednakże ja jako kobieta nie uznałabym, mezczyzny z duzym bc za zdobywcy czy tam „chada” tylko, pomyslalabym ze sie nie szanuje i mysli tylko o przyjemnościach fizycznych. O to właśnie mi chodzilo, ze u kobiet bardziej sie na to patrzy, tylko, ze nie rozwinelam swojej wypowiedzi. Kobieta w kulturze od zawsze miala być tą „czystą, nieskalaną” a mężczyzna tym od zapewniania dobrego bytu tylko świat po rewolucji