Wpis z mikrobloga

@SpaceMonkey: xD

Młody mężczyzna służący w armii był bez przerwy poniżany za swoją wiarę w Boga. Pewnego dnia dowódca postanowił upokorzyć młodego żołnierza przed całym oddziałem. Zawołał go i rozkazał: - Podejdź tutaj, weź klucze i zaparkuj samochód. Żołnierz odpowiedział: - Nie potrafię kierować! Na to dowódca: - W takim razie zwróć się o pomoc do swojego Boga! Udowodnij nam, że On istnieje! Żołnierz wziął klucze, i modląc się odmaszerował w
  • Odpowiedz
jakbym widział ze auto stoi na poboczu z otwarta maska a przed nią klecza ludzie i się modlą to bym chyba myślał ze jeszcze się nie obudziłem xd


@skorpion666: ja bym sobie raczej pomyślał, że to jacyś debile co przegrali zakład i klęczą, aby kolejno wsadzać #!$%@? do rury wydechowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
„Mrygająca” jak to Pani ujęła rezerwa świadczy o tym, że już świeciła i suchoty zrobiły się istotne, więź zaczęła migać by ją ktoś zauważył ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@galicjanin: pewnie mieli pusty bag, za pierwszy razem pompa jeszcze nie wzięła odpowiedniej ilości paliwa, Postal na zapłonie, pompa zaczęła działać poprawnie i auto odpaliło. Modlitwa nie pomogła, a odczekanie chwili aby pompa zadziałała
  • Odpowiedz
@ziemniag: Poleci ktoś skuteczne modlitwy na dziurę w wydechu? Zahaczyłem o jakieś graty leżące na drodze, a muszę ~ 170 km jutro zrobić, żeby wrócić z zadupia na którym obecnie jestem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz