Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD: Bądź człowiekiem - chciwe piranie, które straciły parę dolarów cię zeżrą, esencja tego zasranego świata. I tak jebnie, i bardzo dobrze.

A jeśli jakiś dureń wierzy w tzw wolny rynek, to informuje, że istnieje coś takiego jak: korupcja, wrogie przejęcia, podkupowanie pracowników, niszczenie konkurencji nawet poprzez ataki na mienie, szpiegostwo przemysłowe, inżynieria wsteczna, zmowy cenowe, oszukiwanie w testach, oszukiwanie w reklamach, oszukiwanie w serwisach, oszukiwanie na wadze, oszukiwanie w składzie,
@xandra: Ktoś cię ostatnio okradł? Zgłosiłaś to? I czy możesz dzięki temu stosować odpowiedzialność zbiorową i robić to samo wszystkim innym? Pachnie wiadomo czym.

A w rzeczywistości pewnie było tak, że Karyna nagminnie kradła jedzenie żeby przycebulić. Jak przekroczyła jakiś punkt krytyczny to nakłamała, że to wszystko na głodujące dzieci żeby zrobić z siebie ofiarę. Tak przeważnie buduje się takie artykuły.

Czy to już przerasta twój malutki rozumek? xDDD


@xandra:
@Tywin_Lannister: popadasz w skrajności. Ja też nigdy nie dostałem obiadu na stołówce za darmo, jeżeli nie miałem kasy to dostalem na zeszyt i kolejnego nie dostałem dopoki nie zaplacilem za poprzedni. Przy 300 dzieciakach w szkole można zbankrutować dając każdemu kto nie ma kasy, a kucharz też chcę zarobić na swoje dzieci. Jeżeli dziecko nie ma na pieniedzy na obiad że względu na biede, a nie zapominalstwo to z pewnością w