Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
@Judger2: no właśnie tobie. Masz zaburzenia postrzegania rzeczywistości, podejrzewam, że nie masz przyjaciół. Nie masz żadnych celów w życiu. Nie radzisz sobie z prostymi wyzwaniami. Zajmij się sobą, bo jak się sobą nie zajmiesz to nikt się tobą nie zajmie.
@imkazea: ja się z Tobą zgodzę, ale Ty własnie pokazałaś, że to co dla Ciebie jest podłogą dla przeciętnego chłopaka jest sufitem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dosłownie dla niego znalezienie pary żeby jeszcze gdzieś pójść a co dopiero zaliczyć, jest bliskie niemożliwemu, a dla Ciebie to jest poziom od którego zaczynasz tłumaczyć dlaczego jest źle.

Nie znam Twojej historii więc nie wiem co jest problemem, ale pamiętam
@ediz4: To właśnie powiedz to przegrywom z tego portalu, którzy łudzą się, że brzydkiego zakolaka 30+ zechce 18 Julka 10/10, oczywiście dziewica xd. Mnie to nawet ci uznawani za brzydkich nie chcieli, zresztą ja nie opisywałam dokładnie swoich doświadczeń z portali, cos ci się pomyliło
To właśnie powiedz to przegrywom z tego portalu, którzy łudzą się, że brzydkiego zakolaka 30+ zechce 18 Julka 10/10, oczywiście dziewica xd. Mnie to nawet ci uznawani za brzydkich nie chcieli, zresztą ja nie opisywałam dokładnie swoich doświadczeń z portali, cos ci się pomyliło


@arsze_nick: Sęk w tym że dla kobiet większość mężczyzn jest brzydkim zakolakiem. Może czas urealnić własną atrakcyjność i na tej podstawie szukać drugiej połówki?
e.....4 - > To właśnie powiedz to przegrywom z tego portalu, którzy łudzą się, że brz...

źródło: comment_1623338697Umm8LxTGyLG3DHen84rcQc.jpg

Pobierz
@Judger2: Choroszcz cie wzywa. Jesteś upośledzony czy udajesz? Piszesz jakieś bzdety o modelach. Z tobą rozmowa to jak z jakimś chorym psychicznie, zafiksowanym na jednym temacie. Pewnie sam walisz konia do tego jorge del rio, kimkolwiek on jest