Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
Przegrywów po prostu boli to, że żadna Julka powyżej 7/10 nie interesuje się nimi pod względem jakiejś dłuższej relacji, tylko wybiera faceta na swoim poziomie, do czego ma pełne prawo.

skoro chodzi tylko o seks to co to za różnica


Przeczysz tu sama sobie.
Myślę że skoro przegrywom koniec końców chodzi o dłuższe, poważniejsze relacje, to chyba bardzo dobrze o nich to świadczy nie?

@imkazea:
Piszesz takie bzdury że aż oczy bolą. Na wykopie też wielu pisze że dziewicy by nie chciało bo ją trzeba wszystkiego uczyć, nic nie umie


@aniaczy: Tak samo są kobiety dominatorki, które chciały by prawiczków ¯\(ツ)_/¯ ALE TO SĄ WYJĄTKI.

Generalnie działa to właśnie tak jak powiedziałem. Facet z dziewicą nie będzie miał ZAZWYCZAJ żadnych problemów, podczas gdy kobieta ZAZWYCZAJ z prawiczkiem już ten problem będzie miała.

Nigdy nie spotkałem
Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.


@imkazea: To tak nie działa bo kobiety
@little_muffin: brakuje mi około miliona zł żeby wyjść z przegrywu... operacje plastyczne, po których w większości nie można pracować a za coś trzeba jeść i mieszkać, plus koszty opatrunków itd. potem sensowne kursy zawodowe, które faktycznie dadzą zatrudnienie a nie papierek, jakiś dobry outfit (tu koszt też potrafi iść w tysiące zł)... no tak jestem baardzo leniwy... nie każdy może ciągnąć z simpów na snapie/onlyfans'ie żeby takie głupoty #!$%@?ć...
@Ja_nusz: W czym? Przecież ona nic nie rozumie

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.....

Żaden przegryw nigdy nie twierdził że chad będzie z
@arsze_nick: CO masz podobnie? Też nic nie rozumiesz?

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.....


Żaden przegryw nigdy nie twierdził że chad będzie z